Студенти SEG отримують роботу ще в період навчання
PR

DEC education представляє об'єднання готельно-туристичних шкіл Swiss Education Group в Україні

Студенти SEG отримують роботу ще в період навчання

Здобути освіту, що забезпечить працевлаштування в таких бізнес-структурах, як Ritz Paris Hotel або Banque privée Edmond de Rothschild - це мрія кожного студента, який відправляється вивчати готельно-ресторанне управління. Однак, як ми знаємо, навіть закордонна освіта не завжди може дати гарантію успішного працевлаштування.

Провідне міжнародне об'єднання готельно-туристичних шкіл Swiss Education Group якраз і є гарантом отримання високоякісної освіти та подальшого працевлаштування.

Починати будувати кар'єру і «обростати» корисними зв'язками студенти можуть вже з першого курсу навчання завдяки Міжнародному форуму роботодавців (IRF), який проходить щорічно у березні та жовтні. На нього з'їжджаються рекрутери відомих світових готелів, курортних центрів, авіаліній і круїзних агентств. У листопаді 2012 року у форумі взяли участь 180 рекрутерів, у жовтні 2013-го - вже 200. Для молодих людей це дійсно неординарна можливість налагодити контакти з роботодавцями вже на стадії навчання.

Окрім цього, Swiss Education Group співпрацює з лідерами індустрії, такими як Ritz Hotel, Hyatt Hotel, Intercontinental Hotel та ін. Саме вони можуть стати першими базами практики і закласти фундамент успішної кар'єри.

Ексклюзивний представник Swiss Education Group в Україні - міжнародне освітнє агентство DEC education, єдиний в Україні та Молдові лауреат головної галузевої премії "Провідне агентство Східної Європи" (2008 рік). Також це єдина компанія, що визнана провідними освітніми провайдерами світу і вже 5 років поспіль входить до п'ятірки кращих освітніх агентств Східної Європи.

З усіх питань вступу та навчання в SEG звертайтеся за телефоном (044) 390-76-24 або відвідайте офіс DEC education за адресою: Київ, вул. Підвисоцького, 16.


27.11.2013