Магістратура у школах Swiss Education Group
PR

Магістратура як стандарт підготовки готельно-туристичних менеджерів: досвід інновацій SEG

Магістратура у школах Swiss Education Group

За підсумками 2012 року туризм і індустрія гостинності визнані одними з найдинамічніших галузей світової економіки. Загалом туристи, ділові люди та інші мандрівники витратили 1,35 трлн дол. США, що склало 6% доходів від світового експорту і 9% світового ВВП — свідчать дані Всесвітньої туристської організації. Кількість осіб, зайнятих у цій галузі, вже досягла 249 млн і за прогнозами до 2021 року сягне 323 млн.

Щоб утримувати високі темпи розвитку без шкоди для якості послуг, індустрії потрібен інший підхід до підготовки кадрів: більшу частину необхідних кваліфікацій їм повинні давати вже в університеті. Освітні інновації в даному напрямку активно впроваджують школи Swiss Education Group (Швейцарія) — одного зі світових лідерів з підготовки менеджерів для індустрії гостинності.

У 2013 році школи швейцарського об’єднання запустили низку програм післядипломної освіти та магістратури, які відрізняє поглиблена спеціалізація, дослідницька робота і професійні стажування.

У квітні 2013 року в César Ritz Colleges відкрито програму у сфері туризму та електронної комерції (MSc in Tourism and E-Business). Вона викладається на кампусі в м. Бриг і дозволяє обирати до п'яти спеціалізацій. Крім цього, студенти можуть вивчати до трьох мов і при бажанні пройти оплачувану шестимісячну практику.

Школа Swiss Hotel Management School у м. Ко запровадила післяуніверситетську програму в галузі управління ресторанами і службами харчування (Food & Beverage Management), після якої можна продовжити навчання і отримати магістерський ступінь MIB.

У Hotel Institute Montreux в Монтрьо вже відкрито набір на післяуніверсітетську програму з управління міжнародною гостинністю, а на вищий курс MIB зі спеціалізацією в маркетингу, фінансах чи кадровому управлінні можна буде вступати з квітня 2014 року.

Нарешті, в IHTTI School of Hotel Management (Невшатель) пропонуються унікальні післяуніверситетська і магістерська (MIB) програми в галузі готельного управління та дизайну з акцентом на дизайн готелів і індустрію розкоші.

Поглиблений курс навчання з великою практичною складовою доповнюють такі переваги вищої кваліфікації, як аналітика і дипломна дослідницька робота. Більше того, випускники отримують спеціалізовану підготовку в таких питаннях, як роль інформаційних технологій у менеджменті, комплексні стратегії управління гостинністю, готельний дизайн або навіть проектування вражень клієнта від отриманого сервісу.

«Випускники, які володіють такими кваліфікаціями, дуже затребувані у індустрії гостинності!», — підкреслює регіональний представник групи SEG у Східній Європі Горан Йорданов.

Для вступу на вищі кваліфікаційні програми потрібен бакалаврський диплом від акредитованого вишу або не менше 3 років роботи на керівній посаді в будь-якій сфері. Усі програми викладаються англійською, тому буде потрібно також скласти тест на рівень TOEFL PBT 500, IELTS 5.0 або еквіваленти.

Єдиним акредитованим представником шкіл групи SEG в Україні є міжнародна освітня агенція DEC education.

Освіта.ua
21.10.2013