Ознайомчі семінари «Освіта в Швейцарії»

Дізнайтеся про перспективи швейцарської освіти в сфері гостинності

Ознайомчі семінари «Освіта в Швейцарії»

Відвідайте семінари "Освіта в Швейцарії" та ознайомтеся зі світовою індустрією готельного, ресторанного та туристичного менеджменту - галуззю економіки, що розвивається найбільш динамічно та до 2020 року стане найбільшою у світі.

На семінарах ви дізнаєтеся з перших вуст про кар'єрні перспективи випускників швейцарських готельних шкіл, умови вступу та навчання, оплачуване стажування, безкоштовні поїздки до Швейцарії, а також про Міжнародний форум роботодавців.

Семінари відбудуться:

  • Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 21Д, "Парк -готель" (27 вересня, 18-00);
  • Одеса, Приморський бульвар, 11, готель "Лондонская" (28 вересня, 16-00);
  • Київ, вул. Б. Хмельницького, 53, готель "Опера" (29 вересня, 16-00).

Вхід на захід безкоштовний, за попередньою реєстрацією.

Семінари зацікавлять старшокласників та їх батьків, студентів і молодих спеціалістів - всіх, хто зацікавлений в отриманні самої повної інформації про навчання у престижних швейцарських вузах і подальшій кар'єрі в різних сферах міжнародної гостинності: готельно-ресторанному бізнесі; туристичному бізнесі; організації ділових і розважальних заходів; управлінні курортами, спа-центрами і розважальним бізнесом; готельному дизайні та операційному менеджменті.

На заході ви зможете зареєструватися на ознайомчі поїздки до п'яти шкіл швейцарської освітньої групи Swiss Education Group (SEG) під час яких ви зможете ознайомитися з освітніми програмами; побувати на екскурсіях в університетах; поспілкуватися з викладачами та студентами; відвідати заняття; познайомитися зі Швейцарією як країною навчання.

SEG - найбільша група спеціалізованих шкіл Швейцарії, до якої входять провідні світові вузи в сфері міжнародної гостинності. Більше 25 років навчаючи студентів за передовими стандартами, школи групи прищеплюють їм професійну гнучкість і здатність миттєвого входження в повсякденне ділове середовище - саме те, що сьогодні вимагають імениті роботодавці: Hilton, Hyatt, Mariott, Shangri-La та інші.

Організатор семінарів Освітня агенція DEC Education.

Освіта.ua
17.09.2013