Індустрія гостинності може стати найбільшою у світі

За прогнозом Міжнародної ради з туризму і подорожей (WTCC), через 8 років сукупна кількість робочих місць у цій сфері виросте на 23% і складе 323 млн

Індустрія гостинності може стати найбільшою у світі

Сьогодні ж, за оцінками експертів, у світовій індустрії гостинності (готелі, ресторани, спа-центри, курорти тощо) зайнято 249 млн. осіб.

Ще у 2010 році низка провідних готельних мереж світу опублікувала амбіційні плани розширення. Група IHG, до якої входять готелі Intercontinental, CrownePlaza, HolidayInn та ін., до 2014 року планує збудувати 1775 нових готелів, а група Marriott (Marriott, RitzCarlton, Renaissance та ін.) - 948. Зростання ринку і, відповідно, попиту на фахівців сфери обслуговування й управління очікується і в Україні.

"Сьогодні в кожній європейській країні засновано декілька професійних шкіл, але лідером підготовки, як і раніше, є Швейцарія, чиї стандарти якості обслуговування вважаються еталоном професіоналізму", - зазначає Наталія Тарченко, директор міжнародної освітньої агенції DECeducation.

Однією з найбільших у країні асоціацій шкіл готельно-ресторанного бізнесу є Швейцарська освітня група (SEG), яка пропонує програми бакалаврату (ВА) у сфері організації обслуговування клієнтів, івент-менеджменту, туризму, кулінарії, а також надає бакалаврську освіту з ділового адміністрування (BBA) в галузі управління готельно-ресторанною та курортною індустрією. Окрім цього в освітній групі доступні навчальні програми післядипломної освіти.

"Міжнародний диплом у сфері гостинності відкриє двері до успішної, хоча й непростої кар’єри в будь-якій країні світу, а досягнення наших студентів, що навчалися в SEG,є яскравим тому підтвердженням", - упевнена пані Тарченко, чия освітня агенція є ексклюзивним представником вузів SEG в Україні і займається питаннями вступу та навчання в школах SEG.

Ексклюзивний представник вузів групи SEG в Україні – міжнародна освітня агенція DEC education.

Освіта.ua
16.04.2013