Як зробити успішну кар'єру в готельно-ресторанному або туристичному бізнесі

Представник кращих швейцарських вузів в сфері гостинності розповість про навчання, кар'єрні перспективи випускників та безкоштовні ознайомчі поїздки до Швейцарії

Як зробити успішну кар'єру в готельно-ресторанному або туристичному бізнесі

З 11 до 13 жовтня у Кривому Розі, Дніпропетровську та Києві відбудуться Дні відкритих дверей швейцарських університетів в сфері гостинності, які входять до групи Swiss Education Group (SEG).

Для участі в заходах запрошуються старшокласники, батьки, студенти та молоді спеціалісти, які зацікавлені в отриманні повної інформації про навчання у швейцарських вузах і подальшій кар'єрі в різних сферах міжнародної гостинності: готельно-ресторанний бізнес, туристичний бізнес; івент-менеджмент; управління курортами і спа-центрами.

У заході візьмуть участь експерти сфери міжнародної гостинності - випускники SEG, менеджери освітньої агенції DEC education, а також регіональний представник SEG Горан Йорданов, який представляє SEG в країнах Східної Європи та має тривалий досвід роботи на управлінських посадах в провідних світових готелях.

Вхід на Дні відкритих дверей вільний, за попередньою реєстрацією.

В ході заходу в учасників також буде можливість зареєструватися на безкоштовні ознайомчі поїздки до шкіл Швейцарської освітньої групи. SEG візьме на себе витрати пов’язані з проживанням в готелі, харчуванням та внутрішніми переїздами.

Дводенні ознайомчі поїздки є чудовою можливістю познайомитися зі Швейцарією як країною навчання і дізнатися більше про перспективні професії в сфері міжнародного гостинності.

SEG - найбільша група спеціалізованих шкіл Швейцарії, до якої входять провідні світові школи в сфері міжнародного гостинності. У 2011 році за результатами опитувань роботодавців 4 школи SEG увійшли в список Топ-10 центрів підготовки нових кадрів для індустрії гостинності.

Університети, що сьогодні входять до Swiss Education Group:

  • Hotel Institute Montreux (гостинність та підприємництво);
  • IHTTI School of Hotel Management (гостинність та дизайн);
  • César Ritz Colleges Switzerland (гостинність і туризм);
  • Swiss Hotel Management School (гостинність, організація заходів, курорти та спа-центри);
  • Culinary Institute Switzerland (кулінарне мистецтво).

Дні відкритих дверей відбудуться 11, 12 і 13 жовтня.

  • Кривий Ріг - 11 жовтня, готель "Reikartz Аврора", просп. Металургів, 40. Початок о 18:00;
  • Днепропетрвск - 12 жовтня, готель "Парк-готель", вул. Ворошилова, 21-д. Початок о 18:00;
  • Київ - 13 жовтня, готель "Опера", вул. Б. Хмельницького, 53. Початок о 18:00.

Додаткова інформація про Дні відкритих двірей на сайті організатора заходів освітнього агентства DEC education.

Освіта.ua
05.10.2012