Дні відкритих дверей в університетах готельного та ресторанного менеджменту

Університети готельного та ресторанного менеджменту групи LAUREATE Hospitality Education починають реєстрацію студентів на дні відкритих дверей

Дні відкритих дверей в університетах готельного та ресторанного менеджменту

Під час заходу будуть представлені три вищі навчальні заклади, що входять до складу групи профільних навчальних закладів LAUREATE Hospitality Education - Glion Institute of Higher Education (Швейцарія), Les Roches International School of Hotel Management (Швейцарія) і Les Roches International School of Hotel Management (Іспанія).

Дні відкритих дверей спеціально організовані для студентів та їхніх батьків, які планують здобути вищу освіту в сфері готельного та ресторанного менеджменту.

Заходи організовані для того, щоб допомогти молодим людям визначитися з навчальним закладом і спеціальністю. В рамках днів відкритих дверей абітурієнти зможуть оглянути кампус університету, ознайомитися з процесом навчання, програмами підготовки, а також познайомитися зі студентами.

Після отримання якісної освіти, молоді спеціалісти матимуть гарні перспективи працевлаштування, адже незважаючи на світову кризу, кількість робочих місць в індустрії готельного та ресторанного менеджменту продовжує збільшуватися.

Дні відкритих дверей Glion Institute of Higher Education відбудуться 17 березня і 21 квітня 2012 року, Les Roches International School of Hotel Management - 16 березня і 20 квітня 2012 року, Les Roches International School of Hotel Management - 2 березня і 27 квітня 2012 року.

Зареєструватися для участі в програмі дня відкритих дверей ви зможете, зв'язавшись з менеджерами компанії Домар Тревел Ед'юкейшен за тел: (044) 425-40-45, або електронною поштою: olesia@dteducation.com.

Освіта.ua
12.01.2012