Всеукраїнський тур університетів готельного та ресторанного менеджменту

Офіційний представник університетів готельного менеджменту запрошує на презентації провідних університетів у найбільших містах України

Всеукраїнський тур університетів готельного та ресторанного менеджменту

Компанія Домар Тревел Едьюкейшен, що є офіційним представником університетів готельного менеджменту Glion Institute of Higher Education та Les Roches International School of Hotel Management, запрошує бажаючих відвідати презентації університетів у Києві, Львові, Одесі, Дніпропетровську, Донецьку та Харкові.

Під час проведення презентацій ви матимете можливість дізнатися про навчання в університетах готельного менеджменту Glion та Les Roches, умови вступу та можливості працевлаштування у галузі після отримання освіти.

Навчальні заклади Glion Institute of Higher Education та Les Roches International School of Hotel Management розташовані у Швейцарії, Іспанії, Китаї, США та Австралії. Вони надають можливість отримати освіту за програмами підготовки бакалавра, магістра, а також післядипломну освіту за спеціальностями: готельний менеджмент, ресторанній менеджмент, менеджмент спортивної сфери, туризму та організації подій. Також, пропонуються додаткові спеціальності за напрямками: фінанси, менеджмент, маркетинг тощо.

Презентації навчальних закладів відбудуться 4 листопада в Києві, 6 листопада у Львові, 7 листопада у Одесі, 8 листопада у Дніпропетровську, 9 листопада в Донецьку і 10 листопада у Харкові. Їх проводитиме офіційний представник навчальних закладів, регіональний менеджер з прийому студентів – Іван Пущаєв.

Отримати детальну інформацію та зареєструватися можна за тел: (044) 332-75-95 або по e-mail: info@dteducation.com.

Освіта.ua
21.10.2011