Школа готельного менеджменту в Шанхаї

Освітнє агентство А-пріорі разом з Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College (Китай) запрошують отримати високоякісну освіту в сфері готельного менеджменту англійською мовою

Школа готельного менеджменту в Шанхаї

Швейцарський університет Les Roches у 2004 році відкрив свою філію у Шанхаї на базі мережі елітних готельних комплексів Jin Jiang International Hotels.

Інститут Les Roches у Швейцарії вже більше 50 років готує першокласних фахівців з готельно-ресторанного менеджменту. Система викладання і практика, добре відпрацьовані в Швейцарії, стали базовими для філії в Шанхаї.

Чому саме Шанхай? Це місто лідирує серед міст Китаю за кількістю туристів, ресторанів та готелів. За прогнозами світових аналітиків, до 2020 року Китай посяде перше місце в світі за кількістю туристів. З кожним роком зростає кількість п’ятизіркових готелів та люксових курортів.

Наразі Китай відчуває значну нестачу кваліфікованих управлінців в цьому секторі.

Корпуси інституту Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College знаходяться в передмісті Шанхаю.

Les Roches в Шанхаї пропонує програми бакалаврата, магістратури (МВА), а також однорічну програму перекваліфікації англійською мовою.

Почати навчання студенти можуть двічі на рік: влітку та взимку. За швейцарською системою навчання, студенти китайської філії проходять щорічну оплачувану практику в готелях мережі Jin Jiang International Hotel.  Проблем з практикою та пошуком роботи не виникає – в інституті діє відділ , що опікується практикою та працевлаштуванням.

Зважаючи на високий рівень зарплат у готельному бізнесі, освіту в інституті Les Roches в Іспанії, Китаї чи Швейцарії можна вважати далекоглядним та вигідним капіталовкладенням.

Більш детальну інформацію ви можете отримати у менеджерів А-пріорі за телефоном (044) 221 78 99, або email: eu@a-priori.kiev.ua

Освіта.ua
10.10.2011