Ознайомчі візити до вузів готельного та ресторанного менеджменту в Швейцарії

Glion Institute of Higher Education та Les Roches School of Hotel Management запрошують взяти участь у Днях відкритих дверей, що відбудуться у Швейцарії

Ознайомчі візити до вузів готельного та ресторанного менеджменту в Швейцарії

З середини вересня 2011 року в університетах готельного та ресторанного менеджменту Glion Institute of Higher Education та Les Roches School of Hotel Management розпочинається прийом документів від абітурієнтів на зимовий семестр.

Якщо ви цікавитесь навчанням у вищих навчальних закладах за спеціальностями: готельній та ресторанний менеджмент, менеджмент сфери розваг та спорту, гольф менеджмент та ін., пропонуємо вам відвідати провідні навчальні заклади у цій сфері в рамках днів відкритих дверей.

Під час заходу ви матимете змогу відвідати університети Glion Institute of Higher Education та Les Roches International School of Hotel Management, ознайомитися з ресурсами кампусів, навчальною програмою, познайомитися з викладачами та керівництвом університетів, а також поспілкуватися з студентами.

Програма заходу включає: офіційний прийом з нагоди дня відкритих дверей у кожному із університетів, презентація академічних програм університетів, знайомство з керівництвом та викладачами, екскурсію навчальними корпусами.

Після офіційного заходу ви зможете отримати індивідуальну консультацію з представником університету.

Дати проведення днів відкритих дверей: 28 жовтня 2011 року – у Les Roches International School of Hotel Management та 29 жовтня 2011 року – у Glion Institute of Higher Education.

Університети беруть на себе всі витрати з прийому студента на території Швейцарії: проживання в готелі (1 ніч з 28 по 29 жовтня), харчування, трансфер.

Заявки на участь у днях відкритих дверей приймаються до 14 жовтня 2011 року.

Попередня реєстрація на участь у семінарі - за телефоном офіційного представника університетів Glion Institute of Higher Education та Les Roches International School of Hotel Management, компанії Домар Тревел Ед'юкейшен: (044) 425-40-45.

Освіта.ua
27.09.2011