Презентація навчальних програм готельного менеджменту в Києві

14 жовтня освітнє агентство А-пріорі та школа готельного бізнесу ALPINE проведуть презентацію унікальних програм у сфері готельно-ресторанного менеджменту

Презентація навчальних програм готельного менеджменту в Києві

Швейцарія є загально відомим лідером з освіти у сфері готельно-ресторанного менеджменту. Греція здавна являється країною – курортом з безліччю спа-центрів, готельних комплексів та вишуканих ресторанів.

Що вийшло з поєднання швейцарської якості освіти та грецької курортної бази, ви дізнаєтесь від представниці інституту ALPINE.

Інститут ALPINE пропонує студентам безліч класичних програм англійською мовою: бакалаврат і магістратура з ресторанного менеджменту, управління готелем, організації подій та свят, круїзного менеджменту, менеджменту в спа індустрії.

Принцип навчання запозичений зі швейцарської системи. Навчальний рік складається з семестру теорії та семестру практики. Практиканти  заробляють 300-400 євро.

Особливим плюсом для абітурієнтів є можливість скласти внутрішній тест з англійської мови – тобто не обов’язково здавати офіційні тести й чекати результати протягом місяця.

Більшість випускників працевлаштовуються на останньому курсі – для цього сумлінно працює рекрутинговий відділ при університеті. Випускники працюють по всьому світі в мережах кращих готелів Marriott, Intercontinental, Hilton, Hyatt, Sheraton, відомих авіакомпаніях: Aegean Airlines, Air France, Air Greece, Swiss International Airlines, Olympic Airlines, British Airways, в аеропортах London Heathrow Airport, кращих казино Лас Вегасу та Монако.

Родзинкою інституту стала програма круїзного менеджменту. Це програма для студентів, які мають базову освіту, знають англійську мову, прагнуть пригод та швидкого кар’єрного росту.

Програма розрахована на 12 тижнів навчання та 6 місяців оплачуваного стажування на круїзному лайнері.

Більш детально про кожну з програм навчального закладу ви дізнаєтесь 14 жовтня цього року на презентації, що відбудеться в офісі освітньої агенції А-пріорі, за адресою: вул. Юрківська, 12/59. Початок презентації: 17.00.

Кількість учасників презентації обмежена, реєстрація за телефоном (044) 221 78 99, або за email: eu@a-priori.kiev.ua

Освіта.ua
27.09.2011