Навчання в берлінській школі бізнесу та інновацій BSBI
PR

Берлінська приватна школа бізнесу та інновацій BSBI запрошує на навчання українських випускників

Навчання в берлінській школі бізнесу та інновацій BSBI

Ні для кого не секрет, що Німеччина – одна з лідируючих країн у наданні якісної вищої освіти. У Німеччині налічується більше 400 ВНЗ, більша частина з яких – державні.

Залежно від навчального закладу, навчання в Німеччині можливе як німецькою, так і англійською мовою.

Серед ВНЗ Німеччини варто виділити Berlin School of Business and Innovation (Берлінська школа бізнесу та інновацій – BSBI). Школа розташована в самому серці столиці Німеччини, в успішному та креативному районі Берліну.

BSBI – приватна вища школа міжнародного рівня. Головне завдання освітніх програм ВНЗ – розвиток у студентів ділових навичок, мистецтва лідерства та підприємництва в таких сферах діяльності, як економіка, фінанси, менеджмент, маркетинг і туризм.

Навчальні програми Берлінської школи бізнесу та інновацій складаються з теоретичних занять і практики. Основна ж методика навчального закладу виділяє: тематичний аналіз, екскурсійні відвідування підприємств країни, спеціалізованих виставок і майстер класів з провідними професіоналами в конкретній сфері діяльності. Стверджується, що дана методика дозволить студенту набути практичних навичок ведення бізнесу в реальному майбутньому.

BSBI надає своїм студентам такі можливості:

  • гнучкий триденний графік навчання, що дозволить поєднувати навчання з роботою;
  • зведений до 3-х семестрів ефективний курс магістратури;
  • стипендіальні програми від 1500 євро в залежності від успішності та рівня курсу (бакалаврат чи магістратура);
  • безкоштовні уроки вивчення німецької мови.

У навчальному закладі також працює відділ практики та кар’єри, який дає можливість студентам проходити стажування в престижних німецьких компаніях в рамках програми навчання.

Дізнатися докладніше, скласти план подальших дій, а також отримати допомогу у вступі Вам допоможуть фахівці компанії Albion Education. Телефонуйте за номерами (044) 466-44-74, (067) 466-44-74 або приходьте за адресою: м Київ, бульвар Лесі Українки 34, офіс 32.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
03.05.2019