Гарантована стипендія на освіту в Німеччині
PR

Успішність вища – оплата нижча, тільки в елітному німецькому Jacobs University

Гарантована стипендія на освіту в Німеччині

Партнер освітнього агентства Albion Education – елітний Університет Якобса (Jacobs University), оголосив про унікальну акцію! Абсолютно всІ студенти, що поступлять за рекомендацією компанії, отримають стипендії на навчання в університеті!

Стипендія присуджується у вигляді знижки на всі три роки програми бакалівріата чи 2 роки магістратури. Розмір знижки визначається для кожного студента індивідуально, залежно від академічних успіхів, наявності волонтерської діяльності, на підставі характеристик, мотиваційних та рекомендаційних листів тощо.

При цьому, зверніть увагу! Незалежно від подальшої успішності, розмір знижки залишається незмінним і не підлягає анулюванню.

Щорічно сотні випускників з усього світу претендують на місце в цьому навчальному закладі, а університет, в свою чергу, завжди сприяє талановитим абітурієнтам і готовий всіляко заохочувати їх! Тому спільно з компанією Brain Capital, Університет Якобса пропонує студентам, у яких немає можливості відразу оплачувати вартість навчання навіть з урахуванням знижки, відстрочку платежів. Умови такої відстрочки абітурієнти отримають після подачі документів на вступ та успішного їх розгляду. Як вже говорилося вище, розмір знижки прораховується індивідуально, але вона може доходити до 15 тисяч євро, при тому що вартість одного року навчання – близько 20 тисяч євро.

Jacobs University знаходиться в місті Бремен (Німеччина) та пропонує навчання англійською мовою. Він також був визнаний кращим для навчання іноземних студентів в Німеччині.

Дізнатися докладніше про університет і стипендії можна в офісі Albion Education за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 34, офіс 32, або за телефоном (044) 466-44-74.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
15.03.2019