Стань студентом штудієнколлегу Freshman Institute
PR

Якщо Ви плануєте здобуття освіти в Німеччині, дізнайтесь про всі умови вступу з перших вуст

Стань студентом штудієнколлегу Freshman Institute

Традиційно в березні компанія Albion Education організовує консультацію перед складанням іспитів в штудієнколлег Freshman Institute (Німеччина).

Зустріч проводиться для всіх бажаючих потенційних абітурієнтів та їхніх батьків, а сам іспит буде проходити в травні 2019 року. Консультацію проводить представник Freshman Institute – доктор економічних наук Еміль Попов.

Зазначений навчальний заклад при державному університеті FH Aachen пропонує абітурієнтам з різних країн світу підготуватися до навчання в університетах Німеччини. Під час зустрічі присутні зможуть поставити професору запитання щодо умов вступу, проживання, навчання, курсів і подальших перспектив. Професор Попов прекрасно володіє російською мовою, що значно полегшить процес спілкування.

Зустріч з представником Freshman Institute буде корисна для учнів 10 та 11 класів, які планують навчатися в Німеччині. Причому, успішно здавши вступний іспит до штудіенколлегу ще в 10 класі, учень отримує умовне зарахування, відповідно відпадає необхідність здавати іспит після 11 класу.

Freshman Institute проводить підготовку за трьома основними напрямками: T-Kurs (технічні спеціальності), W-Kurs (бізнес і адміністрування) і M-Kurs (медицина). Доступні програми англійською та німецькою мовами. Після закінчення випускники зможуть навчатися безкоштовно в державних університетах Німеччини.

Захід відбудеться 7 березня о 17.00 в офісі за адресою: м Київ, бульвар Лесі Українки, 34, під’їзд 2, офіс 32.

Попередня реєстрація за телефонами +38 (044) 466-44-74 або 38 (067) 466-44-74 обов’язкова.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
08.02.2019