Станьте Au Pair і вдосконалюйте знання німецької
PR

Візьміть участь у Au-pair Germany і проведіть рік в Німеччині, отримавши безцінний досвід та нове коло знайомств

Станьте Au Pair і вдосконалюйте знання німецької

Програма Au-pair Germany – відмінний «провідник» для молоді, націленої на отримання безцінного досвіду перебування в Німеччині, на знайомство з культурою та традиціями країни, вдосконалення знань німецької та розширення кола знайомств.

Якщо Ви активні та товариські, легко знаходите контакт з дітьми, готові проводити з ними по 30 годин на тиждень, навчати їх й інтелектуально розвивати – Au-pair Germany надасть Вам цю можливість. Взявши участь в програмі, Ви не тільки зможете провести 6, 9 або 12 місяців у цій чудовій країні, не оплачуючи ні проживання, ні харчування, але й будете отримувати кишенькові гроші та відвідувати курси німецької у вільний час.

Програма Au Pair існує з 1969 року, й участь в ній беруть тільки перевірені та надійні сім’ї. Назва походить від французького au pair, що перекладається «на рівні» чи «рівний з», і підкреслює, що Аu Pair й інші члени сім’ї є рівними й Au Pair – це фактично частина цієї родини на час свого перебування там.

Щоб стати учасником програми, Ваш вік має становити від 18 до 26 років, Ви повинні знати німецьку на рівні, достатньому для щоденного спілкування (приблизно А1 – А2), та мати досвід роботи з дітьми від 2-х років. Дати Вам рекомендацію можуть не тільки офіційні роботодавці, а й знайомі чи родичі, яким Ви допомагали з їхніми чадами.

В обов’язки Au Pair входять зовсім нескладні завдання: розбудити дитину, допомогти зібратися в школу чи садок, відвести та забрати її звідти, погратися та повчитися з нею, підтримувати порядок у своїй кімнаті та кімнаті дитини. При цьому є вихідні, оплачувана відпустка та час на вивчення німецької.

Через те, що мета програми – культурний обмін і вивчення мови, відвідування курсів німецької – обов’язкова умова. Тому Ваш графік будується таким чином, щоб був час на це. При цьому сім’я компенсує вартість курсів до 50 євро / міс.

Дізнатися докладніше про умови участі в програмі можна у менеджерів компанії Albion Education за телефоном (067) 466-44-74 або на сайті.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
25.10.2018