Німецька школа для українських дітей від 12 років
PR

У Вашої дитини є унікальна можливість самостійно порівняти німецьку систему освіти з українською

Німецька школа для українських дітей від 12 років

Ваша дитина мріє про навчання в Німеччині, а Ви думаєте, що спочатку бажано підвищити рівень німецької й якимось чином підготуватися до навчання? Компанія Albion Education надає можливість провести від 1 тижня до 1 року в державній німецькій школі й отримати безцінний досвід!

Участь в програмі можлива для школярів у віці від 12 до 18 років. Мінімальний рівень знання німецької мови – А2.

Школу для навчання можна вибрати в одному з восьми регіонів Німеччини, у таких містах, як Берлін, Штутгарт, Дрезден, Бонн, Кельн, Ганновер, тощо, районі Шварцвальда, Боденського озера чи живописного півдня Баварії.

У рамках програми діти ходять на уроки, як всі німецькі учні, роблять домашнє завдання, здають тести. Проживають вони у приймаючих сім’ях з повним пансіоном. Найчастіше в таких сім’ях є діти, які теж вчаться в школі, що істотно спрощує етап інтеграції українського школяра.

При виборі програми від 1 до 4 тижнів учні мають можливість поєднувати навчання в школі з вивченням мови на курсах німецької. Після уроків передбачені позаурочні заходи, екскурсії та розваги.

Після закінчення семестру чи двох учні отримують офіційне підтвердження з оцінками, які переносяться в шкільний табель. Якщо ж закінчення програми не співпало з закінченням семестру чи навчального року, діти отримають свідоцтво про участь в програмі та про свої академічні успіхи.

Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті компанії Albion Education або зателефонувавши за телефоном (044) 466-44-74, (067) 466-44-74.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
08.10.2018