Гранти на отримання післядипломної освіти у Німеччині на 2012/2013 рік

Баварське міністерство науки, досліджень та мистецтва оголошує про прийом заявок на отримання грантів для навчання у державних університетах Баварії у 2012/2013 академічному році

Гранти на отримання післядипломної освіти у Німеччині на 2012/2013 рік

Фінансування надається молоді віком до 30 років для навчання на магістерських і аспірантських програмах або для проведення досліджень у державних університетах Баварії.

Гранти надаються строком на один рік, проте учасник програми має право двічі подавати документи для подовження строку навчання. Максимальний період навчання – три роки.

Фінансування надається на тих програмах, вартість навчання на яких не перевищує 500 євро за семестр. Окрім цього, учасник програми отримує стипендію у розмірі 700 євро щомісяця. Стипендію надає університет, вона не включає транспортні витрати. Кандидату слід обов’язково переконатися, що університет, у якому він планує навчатися, бере участь у програмі.

Для участі у програмі, аплікант має надати документ, що засвідчує високий рівень володіння німецькою або англійською мовою, а також диплом про вищу освіту та план свого дослідницького проекту. Кандидат на участь у програмі також має підготувати резюме та отримати підтвердження про зарахування на навчання до університету Баварії. У своєму мотиваційному листі аплікант має вказати, чому він претендує на отримання цього гранту.

Слід зазначити, що кандидатури, які вже отримали грант в рамках інших стипендіальних програм на кшталт цієї, наприклад, Німецької служби академічних обмінів DAAD, не схвалюються для участі у програмі Баварського міністерства науки, досліджень та мистецтва.

Заявки на участь у програмі приймаються до 15 лютого 2012 року.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті Об’єднання баварських університетів The Bavarian Academic Center for Central, Eastern and Southeastern Europe (BAYHOST).

Хочете дізнаватсь більше про можливості навчання за кордоном – приєднуйтесь до спільноти "Освіта за кодоном" у Facebook. Сторінка спільноти знаходиться за адресою http://www.facebook.com/osvita.abroad. Приєднатися до спільноти можна натиснувши кнопку "Мені подобається" у верхній частині сторінки.

Більше про навчання у Німеччині>>>

Освіта.ua
20.01.2012