Підготуйся до вступу до німецького вузу разом з Інститутом TestDaF

Інститут TestDaF пропонує онлайн-курси, які дадуть можливість підготуватися до складання іспиту, необхідного для вступу до вищого навчального закладу Німеччини

Підготуйся до вступу до німецького вузу разом з Інститутом TestDaF

TestDaF – це офіційний мовний сертифікат, що підтверджує високий рівень знань німецької мови. Якщо ви хочете навчатися в Німеччині, для подання документів необхідно скласти TestDaF.

TestAS (Test fur auslundische Studierende) свідчить про загальну підготовку до навчання. Складений TestAS підвищить ваші шанси на вступ до німецького ВНЗ. У багатьох вузах він є обов'язковим.

На сайті проекту Deutsch-Uni Online можна знайти онлайн-курси, які дадуть можливість вивчити німецьку, підготуватися до навчання та попрактикуватися перед складанням іспитів, необхідних для навчання в Німеччині.

Deutsch-Uni Online – це спільний проект Університету Людвіга-Максиміліана (Мюнхен) та Товариства з дослідження та розробки тестів - Gesellschaft für Akademische Studienvorbereitung und Test-Entwicklung e. V (GAST e. V).

TestDaF і TestAS можна скласти й в Україні у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, Полтавській державній аграрній академії; Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут"; Одеському національному політехнічному університеті.

20 тисяч студентів в усьому світі склали ці іспити за допомогою Інститут TestDaF. Іспит TestDaF проводиться п’ять разів на рік; TestAS - тричі на рік; тривалість курсу Deutsch-Uni Online - 3 місяці.

Вартість: TestDaF - 130 євро; TestAS - безкоштовний; Deutsch-Uni Online (залежно від курсу) - 109-219 євро.

Мови тестування: для TestDaF - німецька; для TestAS - німецька або англійська.

Зустрітися з представниками Інституту TestDaF та дізнатися більше про його пропозиції навчання ви можете на Освітньому ярмарку вузів Німеччини, який пройде в Києві 23-24 вересня 2011 року з 10.00 до 18.00, у приміщенні готелю "Русь" за адресою: вул. Госпітальна, 4 (станція метро "Палац Спорту").

Освіта.ua
16.09.2011