Об’єднання німецьких вузів "Метрополія Рур" запрошує на презентацію програм у Києві

Університетський Альянс "Метрополія Рур" (UAMR) пропонує іноземним студентам унікальне розмаїття бакалаврських та магістерських програм

Об’єднання німецьких вузів "Метрополія Рур" запрошує на презентацію програм у Києві

"Метрополія Рур" об'єднує потенціал трьох окремих університетів Рурського регіону - університетів Бохума, Дортмунда та Дуісбург-Ессена.

Він має на меті створення спільного середовища для провідних досліджень, викладання та інфраструктури найвищого рівня.

Альянс, який був заснований 12 березня 2007 р., зараз об'єднує близько 89 тисяч студентів (серед них 11 тисяч – іноземці) та 1250 викладачів, а його річний бюджет складає 840 млн євро.

Студенти альянсу можуть користуватися загальною інфраструктурою усіх партнерських університетів та їхніми електронними ресурсами, що надає їм оптимальні можливості для співпраці.

UAMR пропонує як гуманітарні, так і природничі спеціальності. Тривалість навчання: бакалаврат - 6 семестрів; магістратура - 4 семестри. Плата за навчання відсутня.

Окрім підготовчих та паралельних з навчанням курсів німецької мови, пропонуються також широкі можливості індивідуального консультування, спортивні й культурні заходи.

У вузах альянсу є можливість отримати дипломи бакалавра, магістра, доктора, а також навчатися на програмах МВА. Мови викладання: німецька, англійська.

Зустрітися з представниками університетського альянсу "Метрополія Рур" та дізнатися більше про його пропозиції навчання ви можете на Освітньому ярмарку вузів Німеччини, який пройде в Києві 23-24 вересня 2011 року з 10.00 до 18.00, у приміщенні готелю "Русь" за адресою: вул. Госпітальна, 4 (станція метро "Палац Спорту").

Освіта.ua
15.09.2011