Німецький технічний університет "Гірнича академія" презентує свої програми у Києві

Найстаріший гірничий вуз в світі – німецький технічний університет "Гірнича академія" (м. Фрайберг) – пропонує п'ять міжнародних магістерських програм й мовні курси для студентів-іноземців

Німецький технічний університет "Гірнича академія" презентує свої програми у Києві

Заснований у 1765 році Технічний університет "Гірнича академія" є найстарішим гірничим університетом у світі.

Викладання і дослідження в університеті у галузі наук про Землю, сировину, енергію та довкілля тісно пов'язані з практикою і зорієнтовані на потреби суспільства й економіки.

Близько 5500 тисяч студентів університету, серед них 450 – іноземці, постійно підтверджують у рейтингах вузів чудові умови для навчання й можливості індивідуального консультування в університеті.

Наявність власного кампусу в університеті дозволяє економити час на дорогу і створює родинну атмосферу.

Технічний університет "Гірнича академія" пропонує п'ять міжнародних магістерських програм й англомовні літні школи, а також має великий перелік сервісних послуг для іноземних студентів та аспірантів.

Тривалість навчання на бакалавраті - 6-7 семестрів (включно з семестром, передбаченим для проходження практики); на магістратурі - 3-4 семестри; аспірантурі - 3-5 років. Один семестр триває півроку.

Семестровий внесок складає 75 євро. Плата за навчання відсутня.

Окрім вищої освіти, студенти можуть скористатися додатковими пропозиціями, а саме вивчати іноземні мови на мовних курсах. Студенти можуть взяти участь у програмах підтримки новачків в рамках "Buddy-Programm", що забезпечує допомогу в пошуку житла та організовує культурну програму.

Студенти матимуть змогу отримати дипломи бакалавра, магістра, доктора, спеціаліста, а також навчатися на програмах MBA. Мова навчання: німецька та англійська.

Зустрітися з представниками технічного університету "Гірнича академія" та дізнатися більше про його пропозиції навчання ви можете на Освітньому ярмарку вузів Німеччини, який пройде в Києві 23-24 вересня 2011 року з 10.00 до 18.00, у приміщенні готелю "Русь" за адресою: вул. Госпітальна, 4 (станція метро "Палац Спорту").

Освіта.ua
08.09.2011