Презентація програм Вестфальського університету ім. Вільгельма (Німеччина) у Києві

Вестфальський університет ім. Вільгельма (м. Мюнстер) запрошує іноземну молодь реалізувати себе, отримати вищу освіту та залучитись до наукових досліджень у одному з найбільших вузів Німеччини

Презентація програм Вестфальського університету ім. Вільгельма (Німеччина) у Києві

У Вестфальському університеті, що був заснований у 1780 році, навчаються близько 40 тисяч студентів, серед яких 3500 студентів - іноземці.

Він вважається одним із найбільших і найбагатших на традиції німецьких університетів. Заклад пропонує 250 бакалаврських та магістерських навчальних програм з 15 спеціальностей, які охоплюють майже усі галузі гуманітарних та суспільних наук, медицини, математики та природничих наук, а також музики.

Все більше програм вузу стають міжнародними. Завдяки численним структурованим аспірантським програмам молоді науковці також залучаються до досліджень, що проводяться у Вестфальському університеті на дуже високому рівні.

Окрім цього, динамічне студентське містечко запропонує німецьким та іноземним студентам чудові умови для життя у відкритому та безпечному оточенні.

Що стосується додаткових пропозицій, то у Вестфальському університеті студенти матимуть можливість скористатися послугами мовного центру, центру кар'єри, взяти участь у заходах спортивної секції та театру. Для іноземних студентів працює Welcome Center.

Плата за навчання відсутня, студенти лише сплачують семестровий внесок у розмірі 200 євро. Студенти матимуть змогу отримати ступінь бакалавра, магістра, доктора, або підготуватися до державного іспиту. Мови викладання: німецька та англійська.

Зустрітися з представниками Вестфальського університету ім. Вільгельма та дізнатися більше про його пропозиції навчання ви зможете на Освітньому ярмарку вузів Німеччини, що пройде в Києві 23-24 вересня 2011 року з 10.00 до 18.00, у приміщенні готелю "Русь" за адресою: Київ, вул. Госпітальна, 4 (станція метро "Палац Спорту").

Освіта.ua
02.09.2011