Європейський університет Віадріна (Німеччина) презентуватиме свої програми у Києві

Європейський університет Віадріна у Франкфурті-на-Одері пропонує іноземним студентам безкоштовно отримати вищу освіту на факультетах права, економіки та культурології

Європейський університет Віадріна (Німеччина) презентуватиме свої програми у Києві

Вже саме розташування університету - у центрі Європи - визначило його міжнародний характер. Тут навчаються і викладають представники 85 країн. Наразі кількість студентів у вузі становить 6300 осіб, з них 1800 – це іноземці.

Європейський університет Віадріна було засновано у 1506 році, він проіснував до 1811 року, коли вуз було закрито. Університет відновив свою діяльність у 1991 році.

З часу відновлення своєї діяльності Європейський університет Віадріна у Франкфурті-на-Одері став одним із найпопулярніших місць міжнародних зустрічей на німецько-польському кордоні.

Наразі вуз пропонує здобути освіту на одному з трьох факультетів: юридичному, економічному та факультеті культурології, а також вивчати різноманітні мови в університетському мовному центрі.

Студенти Європейського університету Віадріна також мають можливість провести навчальний семестр в одному з більш ніж 230 міжнародних вузів партнерів.

Тривалість навчання на бакалавраті - 3 роки; магістратурі - 2 роки. Студенти також можуть отримати диплом доктора наук, скласти державний іспит або навчатися на програмах МВА. Мови викладання: німецька, англійська, французька, іспанська.

Плата за навчання відсутня. Студенти лише сплачують семестровий внесок у розмірі 210 євро. Вартість проїзного квитка Берліном й землі Бранденбург включена у внесок за зарахування до університету.

Зустрінутися з представниками Європейського університету Віадріна у Франкфурті-на-Одері та дізнатися більше про його пропозиції навчання ви можете на Освітньому ярмарку вузів Німеччини, який пройде в Києві 23-24 вересня 2011 року з10.00 до 18.00, у приміщенні готелю "Русь" за адресою: вул. Госпітальна, 4 (станція метро "Палац Спорту").


30.08.2011