Університет ім. Гете презентує свої програми в Києві

Один з найбільших німецьких вузів Університет ім. Й.В. Гете запрошує абітурієнтів навчатися на факультетах медицини, природничих наук, економіки, соціальних і гуманітарних наук

Університет ім. Гете презентує свої програми в Києві

Університет ім. Й.В. Гете, заснований у 1914 році громадянами м. Франкфурта, подарував світові багатьох нобелівських лауреатів у галузі медицини, природничих наук та економіки.

Довгу традицію мають також соціальні і гуманітарні науки, адже частиною університету ім. Й.В. Гете є Інститут соціальних досліджень зі своєю "франкфуртською школою".

На сьогодні університет ім. Й.В. Гете є одним із найбільших німецьких університетів. За своїм характером він є міжнародним, адже тут навчаються 6 700 студентів зі 125 країн. При цьому загальна кількість студентів – 38 тисяч.

У цьому ВНЗ працюють понад 2 500 тисячі професорів та інших дослідників, він має славу одного з провідних дослідницьких університетів Німеччини. Університет має дослідницькі проекти з іншими університетами - як у Німеччині, так і в інших країнах.

Під час навчання у Франкфурті є можливість пройти практику, а після закінчення навчання можна знайти перспективну роботу.

Викладання на бакалаврських програмах відбувається німецькою мовою, на магістерських програмах та на аспірантурі - німецькою або англійською мовами.

Тривалість навчання на бакалавраті - 6 семестрів; магістратурі - 4 семестри; аспірантурі - близько 6 семестрів.

Також, університет пропонує низку додаткових програм навчання: підготовчі курси, мовні курси, курси для підготовки до екзамену з німецької мови для вступу до вузу DSH, курси для розвитку "soft skills" (підготовка усних презентацій, письмових робіт).

Для студентів з-за кордону передбачено програму, в рамках якої новачкам допомагають студенти університету (так звана "Buddy-Programm").

Зустрінутися з представниками університету ім. Й.В. Гете та дізнатися більше про його пропозиції навчання ви можете на Освітньому ярмарку вузів Німеччини, який пройде в Києві 23-24 вересня 2011 року з10.00 до 18.00, у приміщенні готелю "Русь" за адресою: вул. Госпітальна, 4 (станція метро "Палац Спорту").

Освіта.ua
25.08.2011