Безкоштовні підготовчі курси в університеті землі Саарланд (Німеччина)

Університет землі Саарланд пропонує унікальну програму для українських студентів, яка надає можливість опанувати повний курс німецької мови з подальшим вступом до університету

Безкоштовні підготовчі курси в університеті землі Саарланд (Німеччина)

Програма розрахована на студентів з будь-яким рівнем володіння мовою, включаючи початківців з нульовими знаннями німецької мови.

Зазвичай для вступу у державний вуз Німеччини абітурієнт має володіти німецькою мовою або закінчити курс німецької мови в школі чи університеті, а також скласти тест з німецької мови DSH (Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang) або іспит з німецької мови для іноземних громадян TestDaF (Test Deutsch als Fremdsprache).

В університет Саарланд можна вступати, не вивчаючи німецьку мову взагалі. На мовних курсах університету є викладачі, що володіють російською мовою.

Зі студентами проводять тестування, за результатами якого їх зараховують до відповідної групи. Паралельно займаються 8-10 груп, що дозволяє оптимально підібрати групу для кожного студента.

На курсах викладаються наступні дисципліни: граматика, розуміння тексту, розуміння мови, усна комунікація і написання тексту.

Курси проходять по 20 годин на тиждень. Повний курс закінчується здачею тесту DSH, після якого відбувається зарахування до університету. Результати тесту DSH можна подавати у будь-який університет Німеччини.

Мовні курси університету безкоштовні. Студент лише робить студентський внесок у розмірі 130 євро за семестр в перший рік навчання і 500 євро за семестр надалі, натомність отримує квиток на безкоштовний проїзд в транспорті, право користуватися бібліотекою та інші пільги.

За додатковою інформацією щодо підготовчих курсів в університеті землі Саарланд ви можете звернутись до менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99.

Довідка:
Університет землі Саарланд знаходиться у місті Саарбрюкен (Німеччина). Він був заснований в листопаді 1948 року як двомовний університет, який об'єднав французькі та німецькі освітні традиції. Університет пропонує отримання вищої освіти на восьми факультетах.

Освіта.ua
17.04.2011