Уряд Франції пропонує стипендії на 2022–2023 навчальний рік

Участь в конкурсі можуть взяти громадяни України віком до 30 років, які мають диплом про вищу освіту

Уряд Франції пропонує стипендії на 2022–2023 навчальний рік

Уряд Франції пропонує щомісячні стипендії для навчання в магістратурі та подвійній аспірантурі.

Стипендія для навчання в магістратурі (Master) за будь-якою дисципліною передбачає виплату 700 євро на місяць протягом 5–9 місяців.

Навчання в аспірантурі під французько-українським подвійним науковим керівництвом для роботи над дисертацією передбачає три наукові стажування по 3 місяці впродовж 3 років з виплатою 1415 євро на місяць.

Участь в конкурсі можуть взяти громадяни України віком до 30 років, які мають диплом про вищу освіту українського навчального закладу  за ступенем бакалавр / спеціаліст / магістр.

Стипендії надаватимуться кандидатам, які мають високий рівень академічної підготовки, зможуть надати якісний та аргументований навчальний проєкт з обґрунтуванням професійної орієнтації.

Також кандидати на отримання стипендії мають володіти французькою та  / або англійською мовою залежно від навчального проєкту та виконати розробку індивідуального студентського проєкту в рамках вже існуючого або новоствореного французько-українського проєкту співпраці в освітній та / або науковій сфері.

Окрім щомісячної стипендії протягом місяців навчання у Франції, стипендіати уряду Франції отримують допомогу у пошуку студентського житла у гуртожитках (CROUS), соціальне та медичне страхування на період навчання та підтримку Campus France в організації перебування та в адміністративних процедурах (з координатором у Франції, який відповідальний за ваше досьє та відповідатиме на ваші запитання).

Ще переможці конкурсу отримають статус стипендіата французького уряду, який дає право на звільнення від оплати за розгляд документів на студентську візу, та звільнення від оплати за зарахування  до державних установ  Міністерства освіти, досліджень та інновацій Франції (наприклад, до університетів).

Прийом документів на конкурс триватиме до 13 лютого 2022 року.

Після попереднього відбору комісією  відібраних кандидатів буде запрошено на співбесіду, дата якої буде оголошена пізніше.

Для  співбесіди необхідно мати при собі посвідчення особи та оригінали виписок оцінок, якщо співбесіда відбуватиметься очно. Зважаючи на епідемічну ситуацію, співбесіди можуть бути проведені онлайн.

Оголошення результатів конкурсу відбудеться у квітні 2022 року.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
05.01.2022