Презентація французького інституту анімації та дизайну

Дізнайтеся про навчання в інституті прикладних мистецтв Франції від представника навчального закладу

Презентація французького інституту анімації та дизайну

1 квітня в Києві відбудеться презентація інституту LISAA, який є одним з трьох найкращих у світі центрів з підготовки в галузі анімації та дизайну.

LISAA – інститут прикладних мистецтв Франції. Його студенти виконують навчальні та реальні проекти. Партнер LISAA – відома компанія DreamWorks, яка є виробником фільмів, мультфільмів та відеоігор.

Під час проведення презентації LISAA виступить директор з міжнародного розвитку бізнесу Фабріціо Товальєрі. Він розповість про те, як правильно скласти портфоліо та підготуватися до інтерв’ю для вступу. Гості презентації також дізнаються як проходить процес навчання в інституті, де і ким працюють його випускники. Після презентації, Фабріціо Товальєрі відповість на запитання та проведе короткі консультації.

В LISAA можливо пройти підготовку до бакалавріату, а також отримати європейський диплом бакалавра або магістра. В інституті є багато напрямків навчання: дизайн одягу та інтер’єру, цифровий дизайн та технологія цифрової анімації, графічний та інтерактивний дизайн. Тривалість навчання на бакалавріаті – три роки, а в магістратурі воно залежить від програми.

Інститут LISAA визнано Міністерством культури і комунікацій Франції. Це говорить про високу якість освіти. Крім того, LISAA входить до міжнародної асоціації CUMULUS. Вона об’єднує університети та школи у сфері мистецтва, дизайну та медіа. CUMULUS організовує галузеві заходи та втілює професійні проекти.

Навчання в LISAA проводиться англійською та французькою мовами. Інститут розташований в Парижі, Страсбурзі, Ренні та Нанті.

Презентація LISAA відбудеться 1 квітня за адресою: Київ, вул. Предславинська, 35 д, готель Alfavito, конференц зал "Брифінг", 1 поверх.

Початок о 19:00.

Реєстрація обов’язкова. Зареєструватися>>>.

Освіта.ua
25.03.2015