Розкажіть про свій досвід навчання за кордоном

Беріть участь у проекті сайту Освіта.ua «Досвід навчання за кордоном»

Розкажіть про свій досвід навчання за кордоном

Для публікації матеріалів Вашого особистого досвіду навчання за кордоном на сайті Освіта.ua, надішліть відповіді на запитання, що наводяться, на електронну адресу редакції office@osvita.ua.

Намагайтеся надати якомога повну інформацію на поставлені запитання. Ви також можете залишити без відповіді деякі запитання якщо не хочете відповідати на них або вважаєте їх некоректними. Тексти відповідей приймаються українською або російською мовою та можуть редагуватися фахівцями редакції сайту Освіта.ua.

ЗАПИТАННЯ


1. Ваше ім'я.

2. У якому навчальному закладі (вказати країну) та на якій програмі Ви навчаєтеся? Яка вартість навчання?

3. Наскільки складним був процес вступу, збору необхідних документів, отримання візи та інше. Ваші практичні поради щодо цього. Які основні документи потрібні для вступу та отримання візи?

4. Чому Ви обрали саме цей навчальний заклад? Розкажіть дещо цікаве про нього.

5. З якими основними труднощами Ви зіткнулися під час першого року навчання?

6. Чи дозволяється працювати студентам, чи є для них робота в місті? Ваші практичні поради щодо працевлаштування під час навчання.

7. Чи задовольняє Вас бібліотека навчального закладу, а якщо ні, де ви знаходите інформаційні джерела?

8. Скільки коштує орендоване житло для студентів у місті, наскільки важко знайти місце у студентському гуртожитку? Які ще є можливості для проживання?

9. Як можна заощадити гроші на навчання, проживання, харчування, проїзд у транспорті тощо?

10. Які є цікаві можливості для відпочинку та заняття спортом в місті? Чи створені в навчальному закладі умови для заняття спортом?

11. Чи є «центр кар'єри» у Вашому навчальному закладі? Як він функціонує? Ваші перспективи кар'єрного росту після завершення навчання? Чи плануєте Ви повернутись на Батьківщину?

За бажанням Ви можете залишити посилання на свою сторінку у Facebook або ВКонтакте для користувачів сайту, які забажають зв’язатися з Вами.

Будь ласка, за наявності, надішліть на адресу office@osvita.ua кілька фото Вашого навчального закладу та міста, в якому Ви навчаєтесь.

Всі відгуки розміщуються у розділі "Досвід навчання за кордоном".

Освіта.ua
17.04.2013