London South Bank University чекає абітурієнтів
PR

LSBU приймає українських абітурієнтів на підставі звичайного шкільного атестата

London South Bank University чекає абітурієнтів

Перебуваєте в пошуках ВНЗ в Британії? Зверніть увагу на London South Bank University (LSBU).

Чому саме він? LSBU - один з небагатьох університетів, який приймає українських абітурієнтів на підставі звичайного шкільного атестата! До того ж, це чудова можливість отримати якісну британську освіту за демократичною ціною і відчути себе справжнім жителем Лондона.

В університеті представлені факультети різних напрямків: бізнес, інженерія, прикладні науки, право, архітектура та інші. Важливо те, що вступити на творчі спеціальності (графічний або цифровий дизайн, графіка, драма) можна відразу після 11 класу на підставі портфоліо та інтерв'ю.

У LSBU також працює програма Student Enterprise. Тут Ви зможете набратися досвіду у найуспішніших підприємців Британії і надалі застосувати накопичені знання при відкритті власного бізнесу.

Важливий факт про університет: LSBU був визнаний кращим вузом країни за показниками працевлаштування випускників після закінчення навчання в 2018 і 2019 роки., що досить показово.

Кампус, проживання в якому обійдеться в 550-650 фунтів на місяць, розташований в самому центрі Лондона в 5-10 хвилинах ходьби від університету!

В даний момент в LSBU відкритий набір на зимовий семестр на бакалаврську та магістерську програми. Міжнародні студенти гарантовано отримують стипендію, є також можливість отримувати додаткову стипендію за високу навчальну успішність.

Якщо Ви хочете приєднатися до студентських лав London South Bank University за допомогою Albion Education, Вам знадобиться всього лише:

  • пройти інтерв'ю в офісі компанії;
  • здати IELTS 6,0 (бакалаврат), IELTS 6,5 (магістратура);
  • вік 17+;
  • свідоцтво про середню освіту в Україні/A-Level, IB-Diploma/диплом бакалавра.

Освіта.ua
29.10.2019