Відвідайте виставку «Школи-пансіони Великої Британії»

20 - 21 жовтня у Києві відбудеться тринадцята щорічна виставка «Школи-пансіони Великої Британії»

Відвідайте виставку «Школи-пансіони Великої Британії»

Директори та представники 25 елітних приватних шкіл Великої Британії на один уїк-енд зберуться в Києві для зустрічей з українськими сім'ями. Якщо ви розглядаєте для своїх дітей (7–18 років) реальну можливість отримання середньої освіти в Англії, відвідайте 13-ту щорічну виставку «Школи-пансіони Великої Британії».

У програмі:

 • індивідуальні бесіди з директорами британських шкіл;
 • консультації експертів з британської освіти;
 • тематичні семінари;
 • вступні іспити, тести та співбесіди;
 • знижки та стипендії від британських шкіл (наприклад, Cambridge Centre for Sixth Form Studies готовий надати талановитим кандидатам стипендію в розмірі до 50% вартості навчання);
 • зустрічі з українськими учнями британських шкіл та їхніми батьками.

Для британських шкіл характерні різні філософські доктрини та підходи до навчання. На виставці ви зможете познайомитися з найрізноманітнішими школами.

 • King Edward's School Witley – одна з найстаріших шкіл Британії, яка не зраджує своїм традиціям з 1553 року.
 • Ackworth School з XVIII століття підтримує квакерські принципи, виховуючи в учнях толерантність та милосердя.
 • Міжнародний коледж для старшокласників Bedstone College пишається своїм портфоліо партнерських вишів, обладнанням хай-тек і новаторськими методами викладання.
 • Badminton School протягом декількох останніх років займає високі місця у рейтингу британських шкіл за результатами A-level.
 • Truro School розташована у мальовничій місцевості біля океану, завдяки чому учні школи мають унікальну можливість проводити багато часу на узбережжі та займатися водними видами спорту, такими як серфінг, наприклад.

І це лише декілька найбільш яскравих прикладів, а про інші ви зможете розпитати та дізнатися безпосередньо на виставці.

Окрім приватних шкіл, на виставці будуть представлені провайдери літніх мовних курсів на базі шкіл-пансіонів. Такі програми – прекрасний та безболісний спосіб «приміряти» британську освіту і конкретну школу на вашу дитину.

За дванадцять років свого існування виставка круто змінила життя не однієї української родини. Жовтневий уїк-енд може стати визначальним і в долі вашої дитини. Особисте живе спілкування з директорами, учнями шкіл та їхніми батьками дозволить вам відчути «правильну» для своєї дитини школу та прийняти остаточне рішення.

«Придумати причини, через які чогось не слід робити, і піддатися сумнівам завжди найпростіше. Можна довго переконувати себе в тому, що дитина повинна жити з батьками, повинна розуміти країну, у якій вона народилась. При бажанні можна написати книгу під назвою «1000 причин не робити цього». І в цій тисячі причин насправді криється наш страх, незнайомий дітям, які швидко адаптуються до дивовижного і насиченого новими знаннями та захопленнями життя, заводять друзів з усього світу. І саме цей страх ми повинні побороти, аби не передати його далі, щоб наші діти були вільні по-справжньому, глобально. Вільні у виборі місця ведення бізнесу, місця проживання, застосування своїх знань та умінь. Дайте дитині цей шанс розкритися на сто відсотків, знайти себе. Дайте їй шанс реалізувати себе у світовій культурі та економіці».

Юрій Шилов, батько Дмитра (Millfield Preparatory School)

«Можу з упевненістю сказати, що, навчаючись у британській школі, я дуже змінився, став більш самостійним. За два роки навчання у Британії також змінився мій світогляд, я почав думати інакше. Зумів потоваришувати з декількома учнями з різних континентів та підтримую із ними зв’язок навіть після вступу до університету. Я вважаю, що отримав безцінний життєвий досвід під час навчання у британській школі, та впевнений, що він допоможе мені в майбутньому. Можу лише сказати велике спасибі своїм батькам за надану чудову можливість!»

Максим Болотов, (випускник Earlscliffe)

Біля кожного стенду, а також на семінарах будуть працювати перекладачі. Організатор виставки – освітня агенція «Бізнес-Лінк» за підтримки посольства Великої Британії в Україні.

Виставка відбудеться , 20 жовтня (субота) з 11: 00 до 17: 00 та 21 жовтня (неділя). з 12: 00 до 17: 00 за адресою: м. Київ, вул. А. Тарасової, 5, готель «Хаятт».

Відвідування виставки – безкоштовне. Для отримання запрошення необхідно пройти реєстрацію на сайті або зв'язатися з організатором за телефоном (044) 494-20-80.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
02.10.2018