Виставка британської освіти "Бізнес по-англійськи"

Поспілкуйтеся особисто із офіційними представниками виключно британських навчальних закладів

Виставка британської освіти "Бізнес по-англійськи"

Восьма масштабна виставка британської освіти "Бізнес по-англійськи" відбудеться 17 жовтня в Києві у готелі Hyatt Regency Kyiv. Її незмінний організатор — освітня агенція "Бізнес-Лінк" — і цього року дає відвідувачам можливість поспілкуватися з офіційними представниками виключно британських освітніх закладів. На виставці будуть представлені такі нпрями навчання:

  • вища та професійна освіта;
  • програми для вступу до вишів Великої Британії;
  • короткі професійні програми;
  • ділова та спеціалізована англійська.

Британці та експерти агенції "Бізнес-Лінк" допоможуть вам зорієнтуватися у виборі індивідуальної програми, проконсультують щодо стилю викладання, умов проживання і особливостей навчального процесу у конкретних закладах освіти. Крім того, ви зможете отримати повну інформацію стосовно організації освітньої поїздки.

До вашої уваги на виставці також семінари і тренінги англійською мовою, спеціальні пропозиції та знижки на навчання, "живі історії" випускників британських університетів, інформація про гранти і, як завжди, розіграш безкоштовних поїздок до Великої Британії!

Конференція "Європейська освіта для нової України", що відбудеться під час виставки, об’єднає представників державного сектору, бізнесу і неурядових організацій. Вони говоритимуть про якість міжнародної освіти і про те, як зробити її доступнішою для українців, а також про те, чому випускники західних вишів повертаються до України. Ставайте учасником дискусії!

Виставка проводиться за підтримки посольства Великої Британії в Україні.

Співорганізатором конференції є Ініціатива "Професійний уряд" – об’єднання українців-випускників найкращих університетів світу.

Відвідання виставки безкоштовне. Вхід за запрошеннями.

Реєструйтеся
на сайті або за телефоном: +38 044 494 20 80.

Дата проведення: субота, 17 жовтня 2015 р.
Місце:
Київ, готель Hyatt Regency Kyiv, вул. А. Тарасової, 5.
Час роботи:
11:30–17:00.
Церемонія відкриття: 11:00–11:30.
Конференція "Європейська освіта для нової України": 11:30–13:30.

Освіта.ua
13.10.2015