Індивідуальні консультації з представником Study Group

Центр навчання за кордоном Students International запрошує на консультації щодо програм навчання у Великій Британії, Ірландії та Нідерландах

Індивідуальні консультації з представником Study Group

7 листопада, спільно з освітньою компанією Study Group, Центр навчання за кордоном Students International проводить індивідуальні консультації присвячені програмам навчання в Англії, Ірландії та Нідерландах.

Індивідуальна консультація дасть можливість дізнатися докладну інформацію про процес зарахування та навчання на підготовчих програмах, що відкривають шлях до отримання ступеня бакалавра та магістра в європейських країнах.

Учасники індивідуальних консультацій зможуть поставити запитання безпосередньо представнику навчальних закладів.

Компанія Study Group є одним з лідерів серед освітніх компаній, що пропонують підготовчі програми до вступу в престижні університети Великої Британії, Ірландії, Нідерландів, США, Канади, Австралії та Нової Зеландії.

Консультації 7 листопада планується присвятити виключно європейському напрямку і освітнім центрам Study Group у Великій Британії, а також в сусідній Ірландії. Крім того представник Study Group розповість про новий освітній центр компанії в Нідерландах.

Зустрічі проходитимуть в офісі Центру навчання за кордоном Students International за адресою: Київ, вул. Мечникова 14/1, офіс 419 (з 17.00 до 20.00).

Попередня реєстрація на консультації та бронювання індивідуальної зустрічі за телефоном (044) 238-25-25 або електронною поштою: info@studinter.ua.

Освіта.ua
05.11.2012