Підготовчі програми University of Surrey

Міжнародний навчальний центр University of Surrey запрошує студентів з України скористатися можливістю навчання на підготовчих програмах, що відкривають шлях для подальшої університетської освіти

Підготовчі програми University of Surrey

Університет Surrey в 2011 році отримав перше місце в усіх британських рейтингах за показниками рівня викладання спеціальності Готельний Бізнес і Туризм, а також став першим за показниками працевлаштування студентів серед всіх британських університетів.

Завдяки можливостям професійного стажування (Professional Training Year) випускники університету Surrey мають прекрасні шанси працевлаштування. Студенти університету також можуть скористатися однорічним професійним оплачуваним стажуванням за кордоном в одній зі світових компаній.

Відповідно до результатів рейтингу The Times (2011), університет також входить до десятки найкращих навчальних закладів Великої Британії за показниками рівня викладання економіки.

Експертними областями University of Surrey є гостинність і туризм, аерокосмічна техніка, наука про продукти харчування та технологія виробництва, соціологія, хімічне машинобудування, біологічні науки і біохімія, машинобудування, економіка, бухгалтерія та фінанси, управління бізнесом, право та психологія.

Міжнародний навчальний центр University of Surrey пропонує наступні програми підготовки для українських студентів: English Language Preparation, International Foundation Year, International Foundation Year, а також Pre-Masters.

English Language Preparation (ELP) - додаткові курси інтенсивної підготовки з англійської мови, що проводяться в міжнародному навчальному центрі (ISC) і призначені для студентів, чий рівень англійської є нижче необхідного.

Тривалість курсу від 1 до 3 семестрів. Вступити на програму можуть студенти старше 17 років, які мають атестат про середню освіту з хорошими балами і результати IELTS 3,5.

International Foundation Year є спеціально розробленою програмою, що складається з академічних предметів і допомагає вдосконалювати навчальні навички та знання англійської мови. International Foundation Year також є програмою, що відкриває прямий шлях до вступу на перший курс університету.

Ви можете вибрати однин з двох напрямів: Business, Economics, Law and Politics або Engineering, Science and Mathematics.

Курс International Foundation Year складається з 10-ти модулів, 5 з яких є обов'язковими для всіх напрямків. Решта 5 модулів, акцентують підготовку студентів на тих предметах, що найбільш важливі для обраної спеціальності.

Тривалість курсу International Foundation Year - 3 триместру.

Для вступу на програму приймаються студенти віком від 17 років, які мають атестат про середню освіту з хорошими балами, а також результати IELTS 5.0.

Pre-Masters. Цей курс спрямований на розвиток навичок та загальної підготовки, необхідних для успішного вступу на магістратуру в сфері економіки.

Pre-Masters найбільш підходить тим студентам, які отримали ступінь бакалавра або спеціаліста, однак мають нижчий рівень володіння англійською, ніж необхідно для вступу на магістерську програму.

Курс також розрахований на студентів-бакалаврів, з високим академічним балом і рівнем володіння англійською мовою, яким необхідно отримати навчальні й дослідницькі навички для навчання на однорічній магістерській програмі в одному з провідних університетів Великої Британії.

Після успішного закінчення програми Pre-Masters студент автоматично переводиться до магістратури University of Surrey з однієї з перерахованих спеціальностей:

  • MSc Economics;
  • MSc Energy Economics and Policy;
  • MSc International Economics, Finance and Development;
  • MSc Business Economics and Finance.

Школа Економіки University of Surrey отримала світову популярність завдяки своїй науково-дослідній роботі в таких ключових економічних дисциплінах, як Macroeconomics, Energy Economics, Industrial Organisation, Health, Labour Economics, Law & Economics і Econometrics. Школа також має можливості для проведення міждисциплінарних досліджень.

Випускники університету працюють за фахом у галузі енергетики, міжнародних корпораціях, фінансових установах, агентствах з розвитку, а також в урядових організаціях.

Вступити на курс Pre-Masters мають можливість студенти віком від 20 років, які мають диплом про вищу освіту за відповідною спеціальністю або диплом про вищу освіту в одній з схожих сфер.

Більш детальну інформацію про умови вступу, вартість навчання та проживання ви зможете дізнатися у партнера University of Surrey в Україні Агентстві академічного консалтингу Домар Тревел Ед'юкейшн за тел.: + 38 (044) 425-40-45, 451-57-52.

Університет Surrey знаходиться на території красивого кампуса, в 40 милях від Лондона.

Освіта.ua
16.07.2012