Підготовчі програми Lancaster University

Lancaster University запрошує українських студентів взяти участь у підготовчих програмах до вступу на перший курс бакалаврату

Підготовчі програми Lancaster University

Університет Ланкастер займає одне з провідних місць у системі британської та світової вищої освіти, що підтверджують його позиції в трьох впливових рейтингах університетів Великої Британії: The Times, The Guardian, The Independent University Guide.

Також Університет Ланкастера займає 124-е місце в світовому рейтингу 200 кращих університетів, а Lancaster University Management School (LUMS) займає 4 місце серед бізнес-шкіл Великої Британії та входить в 30 найсильніших бізнес-шкіл світу!

В університеті представлено близько 100 спеціальностей, що викладаються в чотирьох департаментах.

  • Business & Management Studies (Школа Менеджменту Університету Ланкастер);
  • Engineering & Computing (Факультет наук і технологій);
  • Law & Social Studies (Факультет мистецтв та соціальних наук);
  • Life Sciences (Факультет охорони здоров'я та медицини).

Lancaster University пропонує наступні програми навчання:

Курс English Language Preparation, передбачає додаткові курси інтенсивної підготовки з англійської мови (ELP), що проводяться у Міжнародному навчальному центрі (ISC) і призначені для тих студентів, чий рівень володіння англійською є нижчим за необхідний. Тривалість курсу English Language Preparation становить від 1 до 3 семестрів. На курс English Language Preparation приймаються студенти віком від 17 років, які мають атестат про середню освіту з хорошими балами та результати IELTS від 3.5.

Курс International Foundation Year. На кампусі університету Ланкастер розташований Міжнародний навчальний центр (International Study Centre), що проводить підготовку студентів до вступу на перший курс бакалаврату з різних спеціальностей.

Основними перевагами навчання в Міжнародному навчальному центрі є доступ до ресурсів університету, викладання, навчання і система оцінювання знань, а також можливість прямого вступу до університету. Відповідно до статистичних даних, 92% студентів програми Lancaster International Foundation Year успішно закінчили курс і вступили до університету Ланкастер у 2011 році.

Курс академічної підготовки International Foundation Year - це спеціально розроблена програма, що складається з академічних предметів і допомагає вдосконалювати навчальні навички та знання з англійської мови.

У студентів є можливість вибору одного з напрямків навчання: Business & Management Studies, Engineering & Computing, Law & Social Studies і Life Sciences.

Курс International Foundation Year складається з десяти модулів, п'ять з яких є обов'язковими для всіх напрямків. Студенти також вивчатимуть п'ять модулів, кожен з яких ретельно розроблений і спрямований саме на ті предмети, що є найбільш важливими для обраної спеціальності.

Тривалість курсу International Foundation Year складає 3 триместру. Вступити на програму можуть студенти віком від 17 років, які мають атестат про середню освіту з хорошими балами і результати IELTS 5.0.

Початок занять на програмах: вересень, січень.

Більш детальну інформацію про умови вступу, вартість навчання та проживання ви зможете дізнатися у партнера Lancaster University в Україні Агентстві академічного консалтингу Домар Тревел Ед'юкейшн за тел.: + 38 (044) 425-40-45, 451-57-52.

Lancaster University має тісні зв'язки і співпрацює з такими відомими корпораціями як Nokia, Microsoft, Ernst & Young та інші. Університет розташований на північно-заході Англії, в мальовничій місцевості в 10 хвилинах їзди від центру Ланкастера, недалеко від Манчестера і Національного Парку Лейк-Дистрикт.

Освіта.ua
16.07.2012