Підготовча програма для вступу до світових університетів

Державний коледж John Leggott College (Велика Британія) пропонує програму підготовки для вступу до університетів Великої Британії та інших країн за помірною ціною

Підготовча програма для вступу до світових університетів

John Leggott College знаходиться у Сканторпі, Північний Лінкольшир. Близько 2500 учнів отримують середню освіту в коледжі, 5% з них приїжджають з інших країн.

Сканторп – невелике, безпечне, гостинне, недороге містечко. Тут відмінно працює громадський транспорт, що надає можливість зручно добиратися до найближчого аеропорту та подорожувати країною.

Коледж має ліцензію категорії Highly Trusted Sponsor, а також показує відмінні результати за підсумками перевірок Комісії зі стандартів навчання в Англії (Office for Standards in Education, Children’s Services and Skills - OFSTED). Учбовий заклад володіє такими преміями та нагородами: Премія Королеви, Премія Beacon Асоціації Коледжів «Від Британської Ради за підтримку іноземних студентів» тощо.

Випускники коледжу вступають до відомих університетів, зокрема, до Кембріджу, Оксфорду, Лондонської Школи Економіки і політичних наук (LSE), Університетського коледжу Лондона (UCL) та інших. Окрім британських вишів, випускників коледжу приймають в університетах Швейцарії, Гонконга, Німеччини та Австралії.

Студенти вчаться за системою A-levels, обираючи з 42 предметів 4 для складання іспитів рівня А. Іноземні студенти навчаються у досвідчених викладачів разом з англійськими студентами, у невеликих групах по 15-20 осіб. Усім іноземним студентам пропонуються заняття англійської мови з підготовки до екзамену IELTS, що входить до вартості навчання.

Коледж піклується про загальний розвиток кожної дитини, тому пропонує широкий спектр позакласних занять, у тому числі музичні та спортивні гуртки.

На території кампуса знаходяться понад 1000 комп’ютерів і є покриття Wi-Fi; сучасна бібліотека, танцювальна студія, IT-центр, студія для занять мистецтвом та дизайном, інтернет-кафе, спортивні майданчики, спортзал, спеціально обладнані поля для спортивних ігор у будь-яку погоду.

У кожного студента є персональний наставник, який надає підтримку учням з будь-яких питань. Також працює Міжнародний центр з питань розміщення та побутових умов студентів, з менеджером центру можна зв’язатися телефоном 24 години на добу. Співробітники Міжнародного відділу регулярно беруть участь у зустрічах  з батьками студентів. На території школи також знаходиться медичний центр.

Студенти проживають в приймаючих сім’ях, які регулярно проходять перевірку в поліції. Проживання на базі повного пансіону.

Вартість навчання в коледжі з 2012 року – 7500 фунтів на рік. Проживання в сім’ях – 4725 фунтів на рік.

На навчання до коледжу приймається молодь віком від 16 років, обов’язкова умова – володіння англійською мовою на рівні IELTS 5.0 балів. Початок навчання у вересні 2012 року.

За більш докладною інформацією щодо навчання в John Leggott College звертайтеся до освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Освіта.ua
13.01.2012