Презентація University of Northampton (Велика Британія) в Києві

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві, University of Northampton (Велика Британія) презентує свої програми навчання

Презентація University of Northampton (Велика Британія) в Києві

Розташований в самому серці Англії University of Northampton пропонує великий вибір програм для студентів та аспірантів.

Університет займає найкращі позиції за такими напрямками досліджень як екологія, технології переробки матеріалів та дизайн.

Університет має два великих студентських містечка: Avenue Campus (мистецька галузь) у центрі міста Нортгемптон та Park Campus (наукова та бізнес галузі), розташований в передмісті на 30 гектарах зеленої екологічної зони.

Обидва кампуси мають обладнані аудиторії для навчання та досліджень, студентські ресторани та кафе, інформаційні центри та бібліотеки з навчальною та науковою літературою, спортивні зали, майданчики та басейни, а також комфортні гуртожитки для студентів.

Слід відзначити унікальну стратегію розвитку університету, що полягає в поєднанні академічного та соціального розвитку студентів, інтеграції навчального процесу, наукових досліджень, практичних занять на базі місцевих приватних та державних компаній.

До структури університету входять шість академічних шкіл: Школа мистецтв, Педагогічна школа, Медична школа, Бізнес-школа, Школа науки і технологій, Школа соціальних наук.

Серед останніх досягнень Університету - перемога у національному проекті з підготовки вчителів математики для британських шкіл та отримання "Королівської печатки якості" на відкритті "корпусу Ньютона" - головної будівлі Школи науки та технологій. Окрім цього, вуз інвестував понад 1 мільйон фунтів стерлінгів у наукові дослідження.

Детальніше про University of Northampton ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
14.11.2011