У Києві відбудеться презентація програм City University London

7 жовтня 2011 року в Києві, в рамках програми консультацій для абітурієнтів, відбудеться зустріч із представником City University London

У Києві відбудеться презентація програм City University London

Презентацію "Академічні і професійні програми в City University London" організовано Освітнім центром Concept.

Історія City University London розпочинається у 1894 році. Зараз в університеті навчаються 11 500 студентів за напрямами підготовки: гуманітарні науки, бізнес і менеджмент, інформатика і комп’ютерні науки, інженерна справа і математичні науки, науки про здоров’я, право, культурна політика і менеджмент, журналістика, музика.

На презентацію програм університету запрошуються всі, хто шукає можливість отримати детальну інформацію стосовно як академічних програм навчання (бакалавр та магістр), так і можливостей отримати професійну освіту.

Учасники матимуть змогу дізнатися більше про академічні та професійні програми від директора міжнародного відділу університету Адріана Датча.

Зустріч відбудеться у приміщенні Освітнього центру Concept за адресою: Київ, вул. Сагайдачного 14-В, офіс 5. Початок заходу о 14.00.

Реєстрація для участі у заході обов’язкова за телефонами (044) 362 32 62, (044) 362 38 68, або за email: info@iecc.com.ua.

Довідка: Освітній центр "Concept" пропонує різноманітні програми навчання для дітей і дорослих у Великій Британії. Діяльність центру спрямована на організацію літніх, осінніх, зимових та весняних канікулярних програм для дітей; навчання у мовних школах для дорослих; підготовку до вступу до британських шкіл-пансіонів, отримання вищої та післядипломної освіти; консультації з профорієнтації молоді. Фахівці центру допомагають обрати навчальний заклад і курс, пройти тестування, організувати процес подачі документів.

Більше про навчання в Англії>>>

Освіта.ua
29.09.2011