Конкурс на отримання стипендії у британських вищих навчальних закладах

Мережа навчальних центрів INTO анонсує конкурс на отримання стипендії на навчання за програмами Foundation, A-level та Pre-master у британських ВНЗ

Конкурс на отримання стипендії у британських вищих навчальних закладах

Мережа навчальних центрів INTO - це інноваційний проект, розроблений спільно з британськими університетами для іноземних студентів.

Мета проекту - за допомогою сучасної методики забезпечити високий рівень підготовки іноземних студентів до навчання в Англії на бакалаврських і магістерських програмах.

Оскільки навчальні центри INTO розташовані на території університетів, студенти підготовчих програм отримають повноцінний статус студентів університету. Вони живуть та навчаються в університетському кампусі, мають можливість користуватись бібліотеками, комп'ютерними центрами, спортивними залами і майданчиками, а також брати участь в соціальному та культурному житті університету.

Успішне закінчення підготовчої програми забезпечує зарахування на програми бакалавр та магістр.

Розмір стипендії становить від 4000 до 12000 фунтів в залежності від обраної програми навчання.

Для того, щоб взяти участь в конкурсі, студенти віком від 16 років мають підготувати копію документа про освіту та мотиваційний лист, в якому буде вказано, на якій програмі хоче навчатись студент.

Навчання на програмах починаються в січні 2012 року. Заяви на участь у конкурсі приймаються до 18 листопада 2012 року.

За переліком програм та детальною інформацією про умови конкурсу звертайтесь до Освітнього центру Concept за тел.: (044) 362-32-62, (044) 362-38-68.

Освіта.ua
21.09.2011