Отримайте бізнес-освіту в британському вузі

Британська вища школа Anglia Ruskin University (ARU) розпочала реєстрацію слухачів на програму бізнес-освіти МВА

Отримайте бізнес-освіту в британському вузі

Програма МВА Anglia Ruskin University була розроблена з урахуванням потреб керівників середньої та вищої ланки, а також власників бізнесу.

Головне завдання курсу - навчити майбутніх та теперішніх керівників і менеджерів навичкам, які сприяють подальшому кар'єрному зростанню та максимально ефективному управлінню власним бізнесом.

"Спеціально розроблені MBA програми забезпечують більш широкий стратегічний підхід, ніж магістерські програми, які зосереджені на конкретних предметних сферах", – коментує директор Освітнього центру Concept Світлана Тимошенко.

Унікальність курсу МВА, який розроблявся і вдосконалювався протягом останніх 15 років, полягає в поєднанні різноманітних методик викладання та поглибленої практичної роботи.

Випускники програми навчаться розуміти всі бізнес-процеси, аналізувати, передбачати можливі результати і наслідки, вчасно реагувати та приймати оптимальні рішення.

В рамках програми студенти засвоюють психологічні аспекти розвитку компанії, вчаться аналізувати фінансову звітність, управляти маркетинговою і кадровою політикою, вивчають методи підвищення ефективності роботи, узгодженості корпоративних і бізнес цілей.

Протягом курсу студенти розробляють бізнес-проекти, як індивідуальні, так і групові, з урахуванням аспектів розвитку різних індустрій та особливостей ведення міжнародного бізнесу.

Оцінка знань здійснюється на основі результатів практичної роботи. Замість формальних іспитів після закінчення річної програми студенти пишуть магістерську дисертацію.

Навчання на програмі МВА починається у вересні та січні на базі бізнес-школи Lord Ashcroft International Business School, що входить до складу вузу. Зараз починається реєстрація абітурієнтів на січень 2012 року.

Щоб зареєструватись та отримати більш детальну інформацію, звертайтесь до менеджерів освітнього центру Concept за тел: (044) 362-32 62, або e-mail: info@iecc.com.ua

Довідка:
Anglia Ruskin University (ARU) заснований в 1858 році. Сьогодні в університеті навчаються більше 31 тис. студентів, з них понад 20% - іноземці. У Lord Ashcroft International Business School (LAIBS) навчаються більше 6000 студентів з понад 100 країн світу. Серед компаній, які обирають бізнес-програми LAIBS для своїх співробітників - Volvo, Barclays, Ridgeons, Harrods та інші. Особливість бізнес-школи - трирічна програма навчання, що дозволяє пройти курс і отримати диплом без відриву від роботи.

Освіта.ua
26.08.2011