Довузівська підготовка на базі оксфордського коледжу

Оксфордський коледж St. Clare's Oxford пропонує українським випускникам академічну підготовку перед вступом до британського вузу

Довузівська підготовка на базі оксфордського коледжу

Переваги програми академічного року "English Plus Academic Subjects" полягають в тому, що окрім інтенсивного вивчення англійської (слухачів готують до здачі мовних іспитів), студент слухає лекції та відвідує семінари за трьома обраними академічними предметами.

Таким чином, відбувається комплексна академічна підготовка. Одночасно з нею фахівці центру планування кар'єри надають студентам кваліфіковану допомогу щодо майбутніх пріоритетів.

Студенти вивчають академічні дисципліни разом зі своїми англомовними однолітками - студентами з США, які проводять семестр в Англії в рамках свого навчального курсу.

У коледжі доступні два варіанти програми: академічний рік, що складається з 2 семестрів (вересень - грудень і січень - травень), а також короткострокові п'ятитижневі курси з травня по червень. Найближчий набір на програму починається 4 вересня 2011 року.

Вартість академічного року 2011/2012 становить £ 14532. Короткострокові п'ятитижневі курси з травня по червень 2012 року коштують £ 2520.

Більш детальну інформацію про довузівську підготовку в St. Clare's Oxford дізнавайтеся в менеджерів освітнього агентства DEC education за тел: (044) 390-76-24.

Довідка: Коледж St. Clare's Oxford - міжнародний коледж, що пропонує студентам отримати освіту в Оксфорді. St. Clare's був заснований у 1953 році та вважається одним з перших коледжів, що пропонують у Великій Британії європейський курс підготовки до вступу до університетів - International Baccalaureate Diploma (Міжнародний бакалаврат). Коледж розташований в 1,5 км від центру Оксфорда.

Освіта.ua
25.08.2011