Підготовчі академічні програми у вищих школах Великої Британії

Британські університети Lancaster, Lincoln і Keele продовжують набір студентів на підготовчі академічні програми, що стартують у жовтні

Підготовчі академічні програми у вищих школах Великої Британії

Університет Lancaster свій перший набір студентів провів у 1964 році. Вуз знаходиться неподалік від міст Манчестер і Ліверпуль. Університет пропонує навчання за наступними напрямами: машинобудування, американістика, соціальна робота, мистецтво та дизайн, комп'ютерні науки та IT, менеджмент, економіка, історія театру, математика, філософія, соціологія, англійська філологія та психологія.

Університет Lincoln був заснований 2001 року. Університет пропонує навчання за наступними напрямами: архітектура, дизайн і мистецтво, бізнес, програмування, охорона природи, охорона здоров'я, соціальне забезпечення, гуманітарні науки, право, медіа, теологія та інші.

Університет Keele був заснований у 1949 році як експериментальний коледж. Університет пропонує навчання за наступними напрямами: правознавство, політологія, міжнародні відносини, захист навколишнього середовища, соціологія, фармакологія, фізика, бізнес, медицина та інші. Є можливість отримати диплом за двома спеціальностями (Dual Honour).

Програма International Year One, яка доступна в університетах Lincoln і Keele, - це програма, що дозволяє студентам вступати на 2 курс бакалаврської програми, маючи тільки атестат про середню освіту. Навчання розпочинається 17 жовтня 2011 року.

Підготовча програма International Foundation Year при університеті Lancaster стартує 3 жовтня 2011 року.

За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів консультаційного центру з питань навчання за кордоном Domar Travel Education за тел.: (044) 592-83-86, (044) 451-57-52.

Освіта.ua
23.08.2011