Підготовча програма з бізнес-управління та фінансів у Великій Британії

Міжнародний коледж при Університеті Брайтона пропонує інтенсивну програму “Диплом з бізнесу”, що дозволяє студентам після її успішного закінчення вступати одразу на другий курс університету

Підготовча програма з бізнес-управління та фінансів у Великій Британії

"Диплом з бізнесу" - це інтенсивна програма для іноземних студентів, після закінчення якої студент має право розпочати навчання на бакалаврській програмі з бізнес-управління та фінансів (Business Management with Finance) в університеті Брайтона.

Мета цієї програми - розвинути основні академічні вміння та навички студентів, допомогти їм удосконалити академічну та ділову англійську, а також викласти основи бізнес-дисциплін, таких, як розвиток бізнесу та підприємництва, економіка, фінансова звітність, управлінський облік, міжнародний маркетинг, застосування кількісних методів в бізнесі та фінансах.

Брайтон — це жваве та динамічне місто у південно-східній частині Англії, що розташоване на морському узбережжі. Місто поєднує енергійну молодіжну атмосферу зі спокійним курортним настроєм.

Міжнародний коледж Брайтонського університету протягом 70 років допомагає студентам підготуватись до навчання та вступу до університету.

Процес навчання відбувається у маленьких групах, крім того, за кожним студентом закріплено викладача, який може проводити додаткові заняття зі студентом у разі виникнення труднощів із опануванням навчального матеріалу. Це гарантує прогрес у навчанні та успішне закінчення підготовчої програми.

Студенти вчаться вести конспекти, працювати в групах над проектами та презентаціями, вирішувати бізнес-задачі, писати курсові та екзаменаційні роботи, проводити дослідження.

Під час навчання у коледжі студенти мають можливість користуватись усіма ресурсами університету Брайтону.

Навчання на програмі “Диплом з бізнесу” починається у вересні 2011 року, у січні 2012 року та травні 2012 року.

Вимоги для вступу: повна середня освіта (атестат про середню освіту) та сертифікат IELTS.

Для вступників, які отримали 6.0 балів за системою IELTS, період навчання на програмі "Диплом з бізнесу" складає 2 триместри, якщо оцінка 5.5 балів - 3 триместри.

За більш детальною інформацією щодо навчання в університеті Брайтона звертайтесь до освітнього центру Concept за тел.: (044) 362-32-62, (044) 362-38-68, або e-mail info@iecc.com.ua.

Довідка:
Університет Брайтону почав своє існування 150 років тому. Університет складається з 6 факультетів: мистецтв, освіти та спорту, соціальних наук, інженерних наук, бізнес-школи та медичної школи. Відділ з працевлаштування університету Брайтона співпрацює з більш ніж 2000 бізнес-компаніями та організаціями, яким потрібні молоді фахівці. Сьогодні 88% випускників університету гарантовано отримують роботу або продовжують навчання.

Освіта.ua
18.08.2011