Стипендії на дистанційну програму бізнес школи LSBF – MBA On-line

Лондонська Школа Бізнесу і Фінансів продовжує набір на он-лайн програми MBA, надаючи стипендії громадянам України

Стипендії на дистанційну програму бізнес школи LSBF – MBA On-line

LSBF – відома британська бізнес-школа, яка надає можливість отримати одночасно ступінь магістра бізнес-управління (МВА) і професійну кваліфікацію. Кампуси бізнес-школи LSBF розташовані в Лондоні, Бірмінгемі та Манчестері.

Цього року LSBF за підтримки фонду Принца Майкла Кентського пропонує щедрі стипендії на дистанційні програми MBA on-line.

Вартість програми для українських студентів зафіксована на рівні 4750 англійських фунтів (економія на програмі 6750 англійських фунтів) за весь період навчання.

Навчання на програмі проходить 100% дистанційно. Студенти можуть вчитися без відриву від роботи, паралельно займаючись по спеціально розробленим навчальним посібникам. Учасники курсу вчаться по відео лекціям студійної якості, виконують завдання тестувань та здають екзамени у форматі On-line за індивідуальним розкладом. Лектори on-line програм - це ті ж викладачі, які проводять заняття в центральному кампусі бізнес школи в Лондоні.

По закінченню програми випускники отримують повноцінний диплом MBA британського державного зразка, магістерський диплом в області бізнес-адміністрування.

Найголовнішою перевагою дистанційного навчання є відсутність клопоту з відкриттям студентської візи у Велику Британію та відсутність затрат на проживання за кордоном.

Програма MBA On-line лондонської бізнес школи LSBF займає кращі місця у світових рейтингах серед освітніх програм в області бізнес адміністрування.

MBA on-line пропонує базові та спеціалізовані програми, включаючи фінансовий менеджмент, маркетинг менеджмент, управління ризиками, управління людськими ресурсами, проектний менеджмент, електронна комерція, фінанси та інвестиційний менеджмент.

Дати початку програм – жовтень 2011 р, січень, квітень та липень 2012 р.

Тривалість  - від 1 до 5 років ( при цьому вартість програми однакова та не залежить від тривалості курсу).

Більш детальну інформацію про програму ви можете дізнатися у менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за тел. (044) 221-78-99.

Освіта.ua
28.07.2011