Стипендія британського університета для випускників підготовчих програм

Державний британський вуз University of Southampton оголошує про наявність стипендій для випускників підготовчих програм

Стипендія британського університета для випускників підготовчих програм

На отримання стипендії можуть претендувати випускники підготовчої програми International Foundation Year (IFY), яка призначена для забезпечення випускників шкіл академічними навичками.

University of Southampton також повідомляє, що на 2011-2012 навчальний рік в університеті ще залишилися місця на підготовчу програму IFY. Вступити на цю програму можуть і українські випускники з високим балом атестата (більше 80% оцінок "відмінно"), які володіють англійською мовою на рівні IELTS 5.5 балів.

Після закінчення International Foundation Year, випускники мають право вступати до ВНЗ на обрану спеціальність. University of Southampton гарантовано надає стипендію за результатами високої академічної успішності на підготовчих курсах.

Після зарахування на обрану спеціальність в University of Southampton, студенти щорічно протягом трьох років навчання будуть отримувати стипендію в розмірі £ 2000, що розрахована як знижка на оплату за навчання.

За додатковою інформацією про навчання в University of Southampton звертайтеся до менеджерів освітнього агентства DEC education за тел.: (044) 390-76-24.

Довідка: University of Southampton заснований в 1862 році. Університет входить до числа 20 кращих університетів країни, що ведуть дослідницьку діяльність, і до числа 100 найкращих університетів світу за даними The Times. Університет пропонує понад 65 програм, на яких навчаються 25 тисяч студентів з 130 країн світу.

Освіта.ua
26.07.2011