Британська бізнес-школа надає гарантії працевлаштування після отримання диплому

Лондонська школа бізнесу і фінансів (LSBF) запустила нову програму TRIUM, що забезпечує гарантію працевлаштування після закінчення навчання

Британська бізнес-школа надає гарантії працевлаштування після отримання диплому

LSBF – одна з британських бізнес-шкіл, що надає можливість отримати одночасно ступінь магістра бізнес-управління (МВА) і професійну кваліфікацію. Кампуси бізнес-школи LSBF розташовані в Лондоні, Бірмінгемі та Манчестері.

Програма TRIUM – це комплексний курс, що забезпечує академічну і професійну підготовку студентів, а також надає гарантії працевлаштування після закінчення навчання.

Програма TRIUM проходить в центральному кампусі бізнес-школи LSBF. Лондонське відділення знаходиться в самому центрі фінансового, культурного і ділового середовища столиці.

Програма складається з трьох компонентів: магістерська або бакалаврська програма, програма з отримання однієї з професійних кваліфікацій (ACCA, CIMA, CIM та CFA), програма професійного розвитку.

Таким чином, на магістерській або бакалаврській програмі студенти здобувають класичну академічну освіту та отримують державний диплом про вищу освіту британського зразка.

Професійна кваліфікація розрахована на строк від 6 місяців. Вона має вузький практичний напрямок і навчає студентів правилам функціонування тієї чи іншої індустрії, законодавству, логіці поведінки і компетенції на робочому місці в конкретній області.

Програма професійного розвитку являє собою курс, розрахований на 1 рік, який включає практичні тренінги з розвитку необхідних ділових якостей: ведення переговорів, техніка проведення презентацій, здатність викладати свої думки переконливо перед аудиторією, володіння знаннями про програмне забезпечення.

І найголовніше, LSBF допомагає знайти студентам працевлаштування і гарантує, що жоден студент не залишиться без місця роботи більше 6-ти місяців з моменту закінчення навчання на програмі TRIUM.

Мінімальна тривалість програми - 2 роки для магістратури і 4 роки для бакалавріата. Набір на програму вже відкритий, навчання починається в жовтні 2011 року. Вартість навчання - від 9950 фунтів на рік.

За додатковою інформацією щодо навчання на програмах бізнес-школи LSBF звертайтеся до освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99.

Освіта.ua
22.07.2011