Знижка 50% на підготовчі курси в вищих школах Великої Британії

University of East Anglia та Glasgow Caledonian University оголошують нові стипендії на підготовчі програми Foundation у вересні 2011 року

Знижка 50% на підготовчі курси в вищих школах Великої Британії

University of East Anglia (UEA) входить до 20-ки кращих університетів Великої Британії. Кампуси UEA знаходяться в Лондоні та Норвічі.

Студенти вищої школи навчаються на таких спеціальностях: політологія, економіка, бізнес, менеджмент, науки про навколишнє середовище, комп’ютерні науки, правознавство, математика, медицина, біонауки та інші.

Glasgow Caledonian University - сучасний університет із стародавньою історією, яка починається з 1875 року. Університет має найбільшу в Шотландії бізнес-школу. Основний кампус вишу знаходиться в Глазго, а додатковий кампус для магістерських програм - у Лондоні.

Glasgow Caledonian University поділяється на такі факультети: факультет будівництва та природного середовища; бізнес-школа Caledonian; факультет інженерних та комп’ютерних наук; факультет охорони здоров’я; факультет наук про життя (біологія, біомедицина, психологія та інше); факультет правознавства та соціальних наук.

Програма Foundation University of East Anglia - це підготовка до вступу на перший курс бакалавріату після 11 класів школи.  Програма Foundation в Glasgow Caledonian University - це програма підготовки до вступу відразу на другий курс університету на програми бакалавріату.

Для участі у конкурсі на отримання стипендії для навчання за програмою Foundation необхідно подати заявку на вступ до університету і написати конкурсне есе.

Навчання в підготовчому центрі University of East Anglia коштує £ 11 490 на рік, Glasgow Caledonian University - £ 10 500 на рік. Розмір стипендії для фіналістів конкурсу складатиме 50% від вартості навчання.

За докладною інформацією щодо навчання на підготовчих курсах в University of East Anglia та Glasgow Caledonian University необхідно звертатися до менеджерів освітньої агенції International House за телефоном (044) 238-98-70, (044) 238-97-96.

Освіта.ua
11.07.2011