5 стипендій по 1000 фунтів для навчання у Великій Британії

Kaplan International Colleges (KIC) пропонує курси підготовки до університету, розраховані на іноземних студентів, що вступають на програми Foundation, Graduate Diploma, Pre-Masters та MBA

5 стипендій по 1000 фунтів для навчання у Великій Британії

У KIC входять Kaplan International College London (KICL), Nottingham Trent International College (NTIC), Sheffield International College (SIC), Liverpool International College (LIC), Glasgow International College (GIC) і Kaplan International College Bournemouth (KICB).

Кожен Міжнародний навчальний центр KIC розташований на кампусі університету-партнера, за винятком коледжу в Лондоні, який знаходиться в центрі міста.

Навчання проводиться в університетах за наступними напрямками: підприємництво, право та суспільні науки; природничі та технічні науки; бізнес, право та суспільні науки, інженерія, комп'ютерні науки, медіа та комунікації, дизайн, туризм і готельні послуги.

На підготовчих курсах студенти можуть поліпшити свої академічні навички і знання англійської мови. Студенти підготовчих курсів є повноправними студентами вузу.

Після успішного закінчення підготовчих курсів студентам гарантовано вступ на програми університетів-партнерів у Великобританії: City University London, University of Southampton, University of Westminster та інші вузи.

За докладною інформацією про кожен університет KIC та умови отримання стипендій ви можете звернутися до офісу компанії Students International за тел.(044) 238-20-38.

Довідка:
Освітню мережу Kaplan International Colleges (KIC) було засновано в 1967 році. Вона пропонує освітні програми і курси в США, Канаді та Великобританії. Курси націлені на розвиток як мовних, так і академічних навичок.

Освіта.ua
29.03.2011