Знижки на навчання в Університеті Екзетера (Велика Британія)

Університет Екзетера та навчальний центр INTO University of Exeter оголосили знижки на програми підготовки до вступу на перший курс бакалаврату в Університет Екзетера

Знижки на навчання в Університеті Екзетера (Велика Британія)

Необхідно підкреслити, що випускники українських шкіл, які бажають отримати диплом бакалавра в Університеті Екзетера або в інших вузах Великої Британії, мають навчатися рік або два роки на курсах підготовки до університету. Така ситуація пов’язана із відмінностями в навчальних системах країн.

Знижки на підготовчі курси до вступу в Університет Екзетера надаються в рамках програми підготовки INTO Foundation.

При цьому програма підготовки INTO Foundation гарантує вступ на перший курс Університету Екзетера за умови успішного закінчення програми.

Програма включає в себе інтенсивну академічну підготовку, удосконалення англійської мови, набуття навчальних здібностей та культурну орієнтацію.

Тривалість програми – 9 місяців. Розпочати навчання можна у вересні 2011 року та січні 2012 року.

Стипендії на програми INTO Foundation оголошені на такі спеціальності: гуманітарні та соціальні науки, комп’ютерні науки та математика, природничі науки.

Розмір стипендії – 11940 фунтів стерлінгів.

Стипендія виплачується в два етапи: 1-й етап – у вигляді знижки на навчання за підготовчою програмою Foundation (£5,970). 2-й етап – у вигляді знижки на навчання на першому курсі бакалаврату (£5970).

Терміни та детальні умови отримання стипендії ви можете дізнатися у менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за тел. (044) 221-78-99.

Довідка:
Університет Екзетера – один з найбільш відомих університетів Великої Британії, який вже багато років займає перші позиції в британських рейтингах з наступних дисциплін: бізнес, менеджмент, фінанси, фізика, іноземні мови, механічний інжиніринг, археологія. Ще 5 предметів входять до трійки найкращих у країні: економіка, англійська мова, драма, математика та статистика, психологія.

Освіта.ua
28.03.2011