Програма "Кембридж-Україна": 5 повних стипендій на навчання в магістратурі

До 1 березня 2011 року продовжується відбір кандидатів на отримання стипендій за програмою "Кембридж-Україна"

Програма "Кембридж-Україна": 5 повних стипендій на навчання в магістратурі

Програма розрахована на надання можливості громадянам України безкоштовно пройти однорічну магістратуру в Кембриджському університеті. Основні напрямки, на які надається стипендія – це мистецтва, гуманітарні та соціальні науки.

У рамках програми повністю компенсуються витрати на навчання, проживання та виплачується річна стипендія студентам, які цього потребують. Навчання перших п’яти студентів з України, яким будуть виділені стипендії, розпочнеться у жовтні 2011 року і триватиме один рік.

Щоб взяти участь у програмі необхідно подати заяву до Кембриджського університету до 1 березня 2011 року. Відбір здобувачів буде проводити комітет української стипендіальної програми. До складу комітету увійдуть представники Школи мистецтв та гуманітарних наук, а також Школи гуманітарних та суспільних наук. Присудження премій проходитиме після розгляду заявок здобувачів. Перевага надаватиметься тим здобувачам, які мають видатні академічні успіхи, а також мають лідерські якості, які дозволять приносити користь суспільству.

До участі у конкурсі на отримання стипендії допускаються студенти з України, які отримали ступінь бакалавра. Відібрані кандидатури отримають повідомлення про участь в магістерській програмі у травні 2011 року. Подати заявку можна за адресою http://www.cambridgetrusts.org/scholarships/view/?award=78

Програма "Кембридж-Україна" була започаткована в Університеті Кембриджу за фінансової підтримки українського бізнесмена Дмитра Фірташа.

Освіта.ua
03.02.2011