Топ-5 безкоштовних бізнес-курсів цієї осені

Топ-п'ять безкоштовних онлайн курсів MOOC в сфері бізнесу, що відбудуться цієї осені

Топ-5 безкоштовних бізнес-курсів цієї осені

Інтернет-платформи, такі як Coursera, EdX, Udacity і подібні їм надають унікальну можливість якісної безкоштовної освіти через проект MOOC (Massive Open Online Courses). Тематика цих курсів охоплює практично всі області знання і в тому числі сферу бізнесу та підприємництва.

Інтернет ресурс, присвячений MOOC, Class-central.com дозволяє вибирати курси за тематикою і рейтингом. На підставі рейтингу цього ресурсу пропонуємо ознайомитися з топ-5 безкоштовних бізнес-курсів цієї осені, які викладаються англійською мовою.

Введення у фінансовий облік

  • Інтернет-платформа: Coursera;
  • Університет: University of Pennsylvania, Wharton School of the University of Pennsylvania;
  • Старт: 5 вересня 2014.
  • Сайт: https://www.coursera.org/course/accounting

Цей курс поліпшить ваші знання в області фінансового обліку, який є мовою бізнесу. Ви навчитеся читати, розуміти та аналізувати інформацію, надану компаніями у своїй фінансовій звітності. Ці навички допоможуть вам приймати більш обґрунтовані рішення, використовуючи фінансову інформацію.

По ту сторону Силіконової долини: розвиток підприємництва в умовах перехідної економіки

Дізнайтеся, як місцеві спільноти в країнах з перехідною економікою по всьому світу працюють для того, щоб зростити підприємництво, в той час як ресурси приватного сектора обмежені.

Введення в маркетинг

  • Інтернет-платформа: Coursera;
  • Університет: University of Pennsylvania, Wharton School of the University of Pennsylvania;
  • Старт: 14 жовтень 2014 року.
  • Сайт: https://www.coursera.org/course/marketing

Цей курс надасть вам основи маркетингу через розуміння процесу прийняття рішень клієнтом. Курс присвячений стратегіям брендингу, клієнтоорієнтованості і виходу на нові ринки.

Аналізуємо
світові тенденції в сфері бізнесу та суспільства

Що чекає на світові ринки в майбутньому? Як розвиваються суспільства і культури? Які вони світові держави 21-го століття? Відвідайте цей курс, щоб дізнатися, як глобальні тенденції трансформують бізнес і суспільство.

Як побудувати стартап?

Основна ідея цього курсу полягає в тому, щоб навчитися швидко генерувати і тестувати ідеї, збираючи велику кількість зворотного зв'язку від клієнтів і ринків. Багато стартапів провалюються, оскільки не перевіряють на ранній стадії свої ідеї на реальних клієнтах. Студенти навчаться, як знайти реальні незадоволені потреби клієнтів.

     

Освіта.ua
07.10.2014

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!