Відчинені двері у світ моди та дизайну
PR

У Києві відбудеться майстер-клас з італійського дизайну та презентація Istituto Marangoni

Відчинені двері у світ моди та дизайну

Як стати професіоналом в модній індустрії? Де можна отримати якісну освіту? Які вміння необхідні для роботи і на кого варто орієнтуватися? Жителі та гості Києва отримають відповіді на ці запитання 15 та 16 березня.

15 березня в столиці України пройде майстер-клас Алессандро Кастільйоні – історика мистецтв і викладача факультету інтер’єрного дизайну Istituto Marangoni.

Тема майстер-класу – «Від легкості до різноманіття: ідеальна формула італійського дизайну». На прикладі п’яти відомих дизайнерів II половини XX століття – Акілле Кастільйоні, Бруно Мунарі, Етторе Соттсасс, Оттавіо Міссоні та Уго Ла П’єтра – синьйоре Кастільйоні розгляне особливості італійського стилю, в якому не очікувано поєднуються унікальні форми і сміливі рішення, комфорт та зручність у використанні.

З 1960-х років італійський підхід до дизайну інтер’єру формували яскраві та самобутні творці. Акілле Кастільйоні – відомий дизайнер і проектувальник, автор більше 150 об’єктів, а також основоположник виставки Тріенале і премії «Золотий Циркуль. Бруно Мунарі – різносторонній талант: художник, промисловий дизайнер і графік, що був удостоєний багатьох нагород. Етторе Соттсасс – сміливий авангардний художник, автор дизайну ЕОМ Elea 9003, калькулятора Logos і друкарської машинки Valentine. Оттавіо Міссоні – засновник fashion-бренду Missoni, продукція якого вирізняється фірмовим зигзагоподібним узором. Уго Ла П’єтра –дизайнер і художник, який дослідив незвичайні види творчої і виставкової діяльності.

Докладно про історію італійського інтер’єрного дизайну II половині XX століття розкаже Алессандро Кастільйоні під час майстер-класу, що пройде 15 березня в Києві за адресою вул. Предславинська, 30д, готель Alfavito, конференц зала «Давос», 6-й поверх (ст. метро «Палац Україна»). Початок о 14:00.

А 16 березня у Києві відбудеться презентація Istituto Marangoni. Це один із найвідоміших світових інститутів, що готує спеціалістів в області моди та дизайну. За свою 80-річну історію Istituto Marangoni став «Оксфордом» fashion-індустрії. У різні роки його випускниками стали: Доменіко Дольче, Стефано Гер’єра, Мауріціо Пекораро, Франко Москіно, Алессандро де Бенедетті.

Сьогодні в Istituto Marangoni реалізовано більше 40 освітніх програм, серед яких:

  • дизайн одягу та аксесуарів;
  • дизайн інтер’єру;
  • візуальний дизайн;
  • бізнес в індустрії моди;
  • бренд-менеджмент у сфері моди;
  • стайлінг та інші.

На презентації виступить Тім Боргман, регіональний директор із зарахування студентів країн Європи. Він розповість про навчальний процес і кар’єрні перспективи випускників. Гості презентації також дізнаються про умови вступу і навчання в Istituto Marangoni в Лондоні, Мілані та Парижі.

Презентація пройде в готелі «Хілтон» за адресою: бул. Т. Шевченка, буд. 30. Початок о 19:00.

Вхід на майстер-клас та презентацію вільний. Для участі потрібно зареєструватися за посиланням: http://www.studyfashion.iqconsultancy.ru/presentations/. Організатор – компанія IQ Consultancy – офіційний представник Istituto Marangoni в Україні.

Освіта.ua
03.03.2015