Презентація італійського Інституту Марангоні в Києві
PR

Компанія IQ Consultancy запрошує на зустріч з представником престижного інституту моди і дизайну

Презентація італійського Інституту Марангоні в Києві

Sasha Nassar, яка представляє паризький кампус Інституту Марангоні на London Graduate Fashion Week 2013 була названа переможцем у номінації "дизайн жіночого одягу" і отримала приз - контракт з міжнародним модним брендом MUUSE.

Burce Bekrek – дизайнер одягу, випускниця Інституту Марангоні 2006 року,нещодавно запустила свій власний бренд в Стамбулі. Її перша колекція була представлена широкій публіці на подіумі Тижня моди Mercedes-Benz Fashion Week в Берліні.

Funlayo Deri – ще один елітний бренд, заснований випускницею Інституту Марангоні Funmilayo Deri. Сьогодні її колекції демонструються на таких великих міжнародних заходах, як African Fashion Week В Нью-Йорку і Vauxhall Fashion Scout в рамках Лондонського Тижня моди.

ISTITUTO MARANGONI - престижний італійський інститут моди і дизайну, що пропонує як бізнес програми (бренд менеджмент,просування в сфері моди та ін.), так і творчі спеціальності (дизайн одягу, дизайн інтер’єра, фотографія, графічний дизайн та ін.).

Чи бажали б і Ви, щоб Вашим ім’ям був названий дизайнерський бренд, а Ваша колекція з’явилась на сторінках Vogue або Vanity Fair? Незабаром у Вас з’явиться відмінний шанс здійснити перший крок до виконання свого бажання.

25 листопада освітня компанія IQ Consultancy представить киянам італійський Інститут моди Марангоні. Презентацію проведе Фабриціо Товальєрі - регіональний директор із зарахування студентів із Росії та країн Східної Європи. Після презентації Ви зможете особисто поспілкуватися з представником інституту в офісі IQ Consultancy.

Інститут закінчили такі відомі дизайнери,як Domenico Dolce, Franco Moschino, Alessandra Facchinetti, а молоді випускники останніх років успішно працюють стилістами, дизайнерами і бренд-менеджерами для всесвітньо відомих марок Armani, Dolce&Gabbana, Romeo Gigli, Givenchy, Prada та інших. До того ж, впливовий в галузі моди інтернет-ресурс Fashionista.com включив італійський інститут у топ-10 найпрестижніших інститутів моди по всьому світу.

На презентації Фабриціо Товальєрі розповість про те, як стати студентом Інституту Марангоні, а також про особливості навчання, історію інституту і кар’єрні перспективи в індустрії, що чекають на його випускників.

На особистих зустрічах Ви зможете отримати відповіді на питання щодо програм навчання, показати власне портфоліо й отримати експертну оцінку.

Від фахівців IQ Consultancy Ви отримаєте відповіді на запитання щодо оформлення візи,підготовки документів і умов зарахування до інституту Марангоні.

Зверніть увагу: Ви ще зможете встигнути вступити на програми Інституту, що починаються з лютого 2014 року. Детальну інформацію про програми шукайте на сайті проекту www.studyfashion.ru

ІНФОРМАЦІЯ І КОНТАКТИ:

Презентація відбудеться 25 листопада 2013 року о 19.00;
Адреса:готель "Дніпро", вул. Хрещатик, 1/2, зал "Леда".

Індивідуальні зустрічі відбудуться 26 листопада з 11.00 до 18.00 в офісі IQ Consultancy;
Адреса: вул. Предславинська, буд. 28, офіс 202.

Телефон +38  0(44) 521-63-31
E-mail: tetiana.iatskova@iqconsultancy.ru

Освіта.ua
20.11.2013